«Українська хокейна мрія»: як підтримати майбутніх чемпіонів країни?
В Україні створили фонд, який допомагає дітям-хокеїстам.

Наразі понад 1 000 українських юних хокеїстів безкоштовно тренуються у 10 європейських країнах завдяки Федерації хокею України (ФХУ) та хокейному фонду, який підтримав увесь світ. Саме час і нам долучится до допомоги!

Під час війни ФХУ створила фонд із символічною назвою Ukrainian Hockey Dream, що українською означає «Українська хокейна мрія». Вторгнення Росії позбавило тисячі українських дітей можливості займатися улюбленим видом спорту. Саме тому Федерація звернулася за допомогою до міжнародних партнерів і топових гравців світу, зойкрема й до NHL. Знаково, що топ-функціонери Міжнародної хокейної федерації (IIHF), на конгресі якої виступив президент ФХУ Георгій Зубко, підтримали створення цього фонду.

Президент ФХУ Георгій Зубко

До того ж організатори Чемпіонату світу з хокею, що відбувся у квітні у Фінляндії, пішли на безпрецедентні кроки: на рахунок фонду з кожного проданого квитка було переведено по 5 євро.


«Попри війну, ми залишаємося творцями нашого спільного майбутнього заради улюбленої гри. Завдяки тому, що весь світ допомагає Україні, наш хокей живий і прогресує, а діти повертаються на лід», – поділився пан Зубко.

Підтримати фонд та його талановитих підопічних можна ТУТ.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: