Український кутюр на «Оскарі»: ексклюзивна сукня для мic Німеччини–2015
Ще одна знахідка made in Ukraine на цьогорічній церемонії.

Mic Німеччина–2015 Ольга Гоффман родом із України. Для 95-ї церемонії «Оскар» красуня вибрала ексклюзивну сукню українського бренду YS COUTURE. Дизайнер Яніс Степаненко поділився із JS коментарем. 

«Для пані Ольги було дуже важливо вийти на червону доріжку цього року саме у сукні українського дизайнера. Для мене і команди було честю та справжнім викликом створити за дуже короткий час цю чарівну сукню в цих надскладних і трагічних обставинах.

Під ракетними обстрілами, постійними авіаприльотами, коли днями та годинами було відсутнє тепло та світло, ми об’єднувалися по всьому світові, щоб показати, як виглядає справжня українська суперсила!

На створення сукні витратили місяць кропіткої роботи і самовідданості наших майстрів, 22 метри шовкової тафти і шифону в різних варіаціях. Це була витончена ручна робота. Хотіли 6 висловити нашу найбільшу вдячність нашій натхненниці Ользі та її команді за їхню довіру, підтримку та любов протягом цього неймовірного місяця роботи над образом.

На жаль, у зв’язку з важкою військовою ситуацією українська жінка змушена бути сильною, а я закликаю до того, щоб наші жінки змогли зберегти свою ніжність і надзвичайність, дану їм від природи. Мені хотілося продемонструвати Ольгу в образі посла української краси і світу, яка в собі втілила всю жіночність, ніжність, легкість і витонченість весни, добра і світла, що приходить».

Ольга — муза Майка Маріно, майстра зі спеціального гриму, якого цьогоріч номіновали на премію «Оскар» за грим у фільмі Batman. До речі, сукня сіла на модель без єдиної адаптації і примірки.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: