«Український модний альянс» представить чотири бренди під час Тижня моди у Нью-Йорку
10-16 вересня в ексклюзивному шоурумі за адресою 676 Broadway 2nd floor New York, NY 10012.

«Український модний альянс» — це ініціатива, спрямована на популяризацію української модної індустрії у світі та підвищення обізнаності щодо неї. Цього року організація фокусується на збільшенні експортних продажів і розширенні географії ескпорту українських дизайнерів та їхніх брендів.

Альянс створений з подачі українського модного бренду RITO у співпраці з глобальною стратегинею індустрії моди та членкинею Джен Сідарі, співзасновницею та членкинею UYAVA Fashion Collaboration Platform Наталією Микольською, програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (USAID КЕУ).

Ініціативу підтримує Офіс із розвитку креативних індустрій при Міністерстві культури та інформаційної політики України, який очолює Уляна Хром’як.

Цьогоріч 10-16 вересня «Український модний альянс» представить чотири українські фешн-бренди в ARCHETYPE SHOWROOM під час Тижня моди у Нью-Йорку за адресою 676 Broadway 2nd floor New York, NY 10012.

Основне завдання шоуруму — залучити глобальну перспективу для чоловічої та жіночої моди. ARCHETYPE SHOWROOM уже понад 13 років презентує найкращі фешн-бренди.

Українські бренди, представлені в шоурумі:

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: