Український стартап заміщення волосся на AmfAR Cannes Gala 2021
Серед клієнтів SV Atelier – найвідоміші голівудські зірки.

Благодійний гала-вечір amfAR є чи не найголовнішою подією у межах Каннського кінофестивалю, мета якої — збір коштів для боротьби зі СНІДом. Серед гостей вечора — світові зірки Орландо Блум, Реджина Кінг, Карін Ройтфельд, Рейчел Броснахен, Вікі Кріпс, Ніна Добрев, Джуліанна Гаф, Белла Торн, Даррен Крісс, Кет Ґрехем, Стелла Максвелл, Роуз Бертрам і багато інших.

Ведучими вечора цьогоріч виступили акторка Шерон Стоун і режисер Спайк Лі, а за музичну програму відповідала Аліша Кіс.

Серед гостей був помічений і власник українського стартапу SV Atelier – Сергій Воронцов, відомий своєю співпрацею з Кім Кардаш’ян.

SV Atelier — секретний стартап українського перукаря Сергія Воронцова, який увірвався до сфери краси з натуральними системами заміщення волосся. Це унікальна технологія, запатентована українцем, який таємно створює образи для світових та вітчизняних зірок.

Отже, варто відзначити, що цьогоріч у Каннах були голівудські зірки з українським волоссям.

«У нашому інстаграмі ви можете бачити всього 10%  наших клієнтів, інші 90% залишаються конфіденційні. Ми точно можемо заявити, що аналогів нашим системам не має у світі, адже відрізнити нашу систему від свого волосся практично не можна. Ми відбираємо найкраще слов’янське волосся, найкращі матеріали і створюємо системи для світових і вітчизняних зірок вже понад 5 років. Наш бренд — про любов до себе. Це, перш за все, сміливість та чітке відчуття свободи бути різним» — ділиться засновник стартапу.

Український перукар з’явився на Каннському червоному хіднику в костюмі від Billionaire та з крокодилячою сумкою Hermes

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: