Український студент підписав контракт зі Стівеном Кінгом за $1
У нього є лише рік, щоб зняти фільм за оповіданням письменника.

19-річний український студент Валентин Лавренюк отримав права на екранізацію оповідання Стівена Кінга «Велотренажер». У межах програми Dollar Baby письменник продає свої авторські права школярам та студентам лише за $1. Звучить заманливо, але є одна підступна умова: на реалізацію проєкту надається один рік. «Мені подобається, що у мене є можливість протягнути руку допомоги новачкам, так само, як колись протягнули мені», — коментує ідею створення Dollar Baby Стівен Кінг.

Валентин відправив заявку й невдовзі отримав позитивну відповідь, тож до кінця цього року він має випустити короткометражний фільм за твором культового письменника. Це буде його дебют.

Сюжет твору «Велотренажер» розповідає про художника Річарда Сіфкіца, який хоче схуднути і наполегливо крутить педалі тренажера у підвалі свого будинку. Він їздить на тренажері по п’ятнадцять хвилин щодня і, здається, не робить нічого особливого. Але чим більше Сіфкіц захоплюється схудненням, тим частіше його переслідують моторошні ілюзії.

Інтригує, тож чекаємо на прем’єру! Але лише за умови, що сам Кінг схватить стрічку. Справа в тому, що контакт забороняє учасникам публікувати свої роботи в мережі.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: