Улюблена жінка режисера Альмодовара: Пенелопі Крус — 45!
Три найвідоміші стрічки зіркового дуету, які варто подивитись!

Іспанський режисер Педро Альмодовар, який отримав всесвітню славу завдяки своїм легендарним кіношедеврам, має улюблену натхненницю. Сама ж муза називає майстра не інакше як «великий друг». Мова зараз йде про Пенелопу Крус! Хто хоч раз бачив цю красуню-іспанку, оскароносну спокусницю з південним полум’ям у серці та в пристрастю очах, забути її не зможе.

Їй сьогодні виповнюється 45, а Педро став її хрещеним батьком в світі великого мистецтва та відкрив двері у кінематограф — і хоча спільних робіт було не так багато, як хотілось би шанувальникам, усі вони на вагу золота. JS рекомендує до перегляду три знакові картини за участю іменинниці та анонсує нову, прем’єра якої відбудеться в червні.

«Все про мою матір»

Цей фільм Педро Альмодовар присвятив «… всім акторкам, які грають; всім жінкам, які грають; всім чоловікам, які грають і перетворюються в жінок; всім тим, хто хоче стати матір’ю і своїй матері». Гра Пенелопи в невеличкій, але вагомій ролі сестри Марії Рози не розчарує точно. Стрічка отримала премії «Оскар», «Золотий глобус», «Сезар», BAFTA та нагороду Каннського кінофестивалю за найкращу режисуру.

«Все про мою матір», 1999 р.

«Повернення»

Щоб вжитися в роль, Пенелопа дивилася італійські фільми 50-х років з Софі Лорен та Клаудією Кардинале. І це далося в знаки — образ Раймунди, сильною і рішучою жінки, із захопленням зустріли критиками. «Раймунда — це найкращий подарунок, який акторка тільки може отримати», — заявила якось Пенелопа. За цю роль Крус була вдостоєна премії «Гойя» в категорії «Найкраща жіноча роль».

«Повернення», 2006 р.

«Розірвані обійми»

Цей шедевр варто подивитись хоча б через пронизливий епізод, де сліпий режисер Матео Бланко лише тільки пальцями відчуває кохану, яку втілила на екрані іменинниця Крус. Особливий та напрочуд геніальний момент ввібрав всю енергію фільму та задум Педро.

«Розірвані обійми», 2009 р.

«Біль і слава»

Цьогорічна прем’єра зібрала на знімальному майданчику зірковий дует — Пенелопу Крус та Антоніо Бандераса. Драматична історія про знаменитого кінорежисера, що аналізує власне прожите життя, має всі шанси стати улюбленим у глядачів. Зворушливо, щиро та емоційно!

«Біль і слава», 2019 р.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: