Улюбленому Бонду Деніелу Крейгу — 53
Вітаємо актора і перебираємо майбутніх імовірних кандидатів, на роль британського агента.

Сьогодні улюбленець мільйонів, актор Деніел Крейг святкує 53-річчя. Вже відомо, що в 25-ій частини бондіани «Не час помирати» британець вп’яте і востаннє зіграє знаменитого агента МІ-6.

Після того, як іменинник заявив про це рішення, фани франшизи і букмекери одразу ж розпочали шукати претендентів на наступні частини. Питання, хто саме переодягнеться у смокінг і замінить актора на цій ролі, досі залишається відкритим.

Цілком можливо, що новим агентом стане жінка, зокрема Лашана Лінч, але багато хто вважає, що історія розвиватиметься за класичним сценарієм.

Якщо так, то серед головних претендентів на роль нового агента — Том Гарді, Ідріс Ельба (чого тільки вартий його твіт у 2018-му — «Мене звуть Ельба, Ідріс Ельба»), а також британець Том Гіддлстон, добре відомий глядачам за драмою «Виживуть лише коханці» з Тільдою Свінтон.

Серед фаворитів у букмекерів також 35-річний Джеймс Нортон, знаний за екранізацією «Війна та мир», шотландець Річард Медден (Робба Старка з «Гри престолів» забути складно) і красень Генрі Кавілл, який нещодавно зіграв Супермена.

Не варто забувати й про улюбленця Великобританії — «Шерлока» Бенедікта Камбербетча, хоча слід врахувати, що у нього не так багато шансів, як, наприклад, у молодого Реге-Жана Пейджа, який гучно заявив про себе у «Бріджертонах».

Хто змінить Крейга, побачимо згодом, ну а поки вітаємо іменинника і очікуємо на прем’єру.

Том Гіддлстон

Реге-Жан Пейдж

Том Гарді

Джеймс Нортон

Бенедікт Камбербетч

Річард Медден

Ідріс Ельба

Генрі Кавілл

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: