Унікальна система вправ у Студії грації Валерії Версальської
Секрети ефективності Gyrotonic Expantion System.
С

тудія грації Валерії Версальської залишається одним із найбільш затребуваних столичних закладів  фізичної реабілітації, професійної розтяжки та корекції фігури після вагітності. Отримати професійну консультацію по догляду за власним здоров’ям, досягти ідеальної ваги та підтягнути тіло завдяки правильній розтяжці до студії вже котрий рік поспіль приходять поціновувачі здорового способу життя. Серед клієнтів закладу — зірки світу моди, музики та мистецтва, відомі підприємці та бізнесмени, що підтверджує статус та ефективність тренувань у студії.

Що являє собою Gyrotonic?

 

Відносно нещодавно у межах Студій грації Валерії Версальської функціонує новітній тренажер, що встиг завоювати шалену популярність у Європі та США. Gyrotonic Expantion System — унікальна система вправ, секретами ефективності якої із JetSetter.ua поділилася особисто Валерія Версальська.

Рекомендації до використання

 

Gyrotonic — це ціла концепція, спрямована на інтенсивну стимуляцію всіх частин тіла за допомогою спеціально розробленого комплексу вправ. Дана методика дуже м’яко, але систематично протягом всього заняття працює над суглобами, зв’язками та м’язами. Це відбувається в конкретному для кожного пацієнта ритмі, який заздалегідь визначається частотою серцевих скорочень.

Мультифункціональність методу

 

Gyrotonic тренує дихальну мускулатуру, що, в кінцевому рахунку, тренує кардіореспіраторну систему, стимулює нервову систему, збільшує надходження кисню в кров, а також відкриває енергетичні канали організму. У межах одного рухового циклу ефективно пропрацьовуються усі м’язи.

На кого розрахована методика?

 

Методика практично не має протипоказань і обмежень ані за станом здоров’я, ані за віком. Дана система залишається високоефекетивною як для жінок, так і для чоловіків, а професіонали студії допоможуть підібрати необхідний комплекс вправ, що залежить від скарг та побажань пацієнта.

Студія грації Валерії Версальської: ЖК PecherSky, Бовсунівська, 2; ЖК Riverstone, Дніпровська набережна, 14.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: