Унікальний міжнародний випуск Vogue Hope
26 видань по всьому світу об’єднуються задля створення надихаючого номера, присвяченого майбутньому в умовах пандемії.
В

идавництво Condé Nast анонсувало випуск Vogue Норе – глобального проєкту, присвяченого майбутньому в умовах пандемії. Ця ініціатива вперше за 128-річну історію Vogue об’єднало 26 видань Vogue у всьому світі єдиною редакційною темою задля поширення оптимізму та солідарності у часи, коли світ опинився віч-на-віч з безпрецедентними змінами.

У 2020 році світ зіткнувся з глобальною пандемією і наслідками кліматичної кризи; у той самий час мільйони людей збираються разом, щоби підтримати рух Black Lives Matter і засудити жорстокість поліції та системний расизм. Ініціатива видань має на меті заявити про майбутнє, сповнене надій, 245 мільйонам читачів та світовій спільноті, об’єднавши творчі внески кожного з місцевих Vogue.

Зокрем, випуск Vogue Норе висвітлює творчість молодих та перспективних талантів, яким належатиме майбутнє модної індустрії, містить історії з життя, що надихають, матеріали від дизайнерів, громадських діячів та письменників. Придбати тематичні номери можна буде протягом серпня та на початку вересня. Перше видання (британський Vogue) з’явиться у продажі 7 серпня.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: