UNIT.City та Wtech об’єдналися заради спільного проєкту
Партнерство буде сконцентроване на освітніх та інформаційних проєктах.

Інноваційний парк UNIT.City і ком’юніті жінок-представниць IT-бізнесу Wtech підписали меморандум про співпрацю і партнерство. Документ затвердили CEO інноваційного парку UNIT.City Домінік Піоте і співзасновниці Wtech Вікторія Тігіпко та Вірослава Новосільна.

За словами Домініка, дане партнерство стане потужним стимулом для розвитку жіночого tech-ком’юніті України.

«Ми в UNIT.City впевнені, що талант і успіх не мають гендеру. У 2019-му стартапи, які були засновані жінками, отримали понад $20 млрд інвестицій. Співпраця з Wtech, безперечно, стане однією із тих, які дають потужний поштовх для розвитку жіночого tech-ком’юніті України», — коментує Домінік Піоте.

Як розповіли співзасновниці Wtech Вікторія Тігіпко та Вірослава Новосільна, за два роки існування проєкт вийшов на міжнародний рівень і трансформувався в потужне селф-мейд ком’юніті.

«За два роки до Wtech приєдналося 3,5 тисячі учасниць із 7 міст України. Під час карантину ми відкрили ще чотири хаба, перейшли в онлайн-формат і провели 15 вебінарів, а також створили нові формати зустрічей: англійські клуби і мастермайнд. Новий бізнес-сезон стартував з ком’юніті запуску Лондона, пізніше — Берлін і Монако. Ми дали імпульс, і наразі Wtech — це селф-мейд ком’юніті. Кожна учасниця може самостійно знайти те, що їй потрібно: партнерів, менторів, підтримку, розвиток бізнесу, співробітників або просто друзів. Впевнені, що ми ще більше посилимося в тандемі з UNIT.City», — коментують Вікторія Тігіпко та Вірослава Новосільная.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: