United for Ukraine — міжнародна волонтерська організація, яка допомагає українським біженцям
Тиждень тому був запущений веб-сайт, що надає інформацію для тих, хто перебуває у Європі.

«United for Ukraine» — міжнародна волонтерська організація, головною метою якої є допомога українським біженцям та втілення заходів для полегшення катастрофічної ситуації в Україні, спричиненої російською агресією.

Тиждень тому був запущений веб-сайт, що надає інформацію для українців та біженців, які прибувають до Європи.

Організація швидко створює мережу волонтерів, НУО та бізнес-організацій по всій Європі, щоб координувати термінову підтримку людям, які були змушені покинути рідну країну, і тим, хто залишився в середині війни.

Вона фокусується на запитах за кількома напрямками:

  • безкоштовне житло;
  • юридична допомога;
  • центри підтримки біженців;
  • найнеобхідніші контакти у країнах, що межують із Україною;
  • агрегація інформації про всі інші ресурси, що надають допомогу.

«United for Ukraine» уже працює з великою кількістю Європейських NGO, юридичними, транспортними компаніями, гуманітарними, медичними організаціями та волонтерськими загонами у таких країнах: Німеччина, Угорщина, Румунія, Литва, Молдова, Польща, Франція, Австрія, Голландія, Швейцарія, Кіпр та Іспанія.

Ніна Левчук, співзасновниця платформи, повідомляє: «За перший день роботи платформи ми побачили реєстрацію від жінки 77-ти років. Тож це може зробити кожен і кожна, заявку буде оброблено максимально швидко. Ми створили надійну екосистему, яка має за основу digital-базу, команду професіоналів та вже працює в тісному зв’язку з партнерами. Ми хочемо зробити максимально простий доступ для людей. Ми відкриті до партнерства. Наші партнери: betterplace.org, gut.org and elinor.network. Також ми ведемо переговори з AIrBnb та Google».


Сайт: https://unitedforukraine.org/

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: