«Усе буде добре!»: Єлизавета II звернулася до нації з приводу пандемії
Слова підтримки та цінні настанови прямісінько із Віндзорського замку.
Я

к і було обіцяно ще в п`ятницю, королева Великобританії Єлизавета II звернулася до нації. Темою спеціального недільного відео стала пандемія та поширення коронавірусу в країні. А для своєї промови Її Величність обрала образ зеленого кольору, який вважається символом надії.

Насамперед, королева попросила співвітчизників не порушувати карантинні заходи, підкресливши важливість самодисципліни, та пообіцяла, що Сполучене Королівство обов’язково здолає вірус.

«Наразі складні часи. Фінансові труднощі й колосальні зміни у звичному укладі життя торкнулися всіх нас. Я сподіваюся, що у майбутньому ми будемо пишатися тим, як ми побороли усі незгоди. А ті, хто прийде після нас, обов’язково скажуть, що це покоління британців таке ж сильне, як і всі попередні. Такі риси, як самодисципліна, спокійна життєстверджуюча рішучість й співчуття до ближніх, як і раніше, є головними в нашій країні».

Зокрема, Єлизавета подякувала лікарям за боротьбу з Covid-19: вона висловила вдячність працівникам Національної служби охорони здоров’я та співробітникам інших ключових галузей й наголосила на тій важливій ролі, яку відіграє кожен член суспільства.

Наразі вся нація об’єдналася та допомагає медичним працівникам. Матеріальну підтримку та слова вдячності висловили Деніел Крейг, Девід Бекхем, Наомі Кемпбелл та Елтон Джон. 

Кількість хворих на коронавірус у Великобританії складає майже 40 тисяч, у світі — понад мільйон.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: