Сімейний маєток іменинника Білла Клінтона: синьо-жовта гармонія кольорів
42-й президент США святкує 75-річчя.

Білл Клінтон

Сьогодні свій день народження відзначає 42-й президент США Білл Клінтон. Із цієї нагоди JS вирішив переглянути, де мешкає політик зі своєю дружиною Гілларі.

Будинок пари у Вашингтоні розташований поблизу британського посольства і, як запевняє дружина іменинника, це була емоційна купівля.

Гілларі Клінтон

«Коли мене обрали до Сенату у 2000-х, я зрозуміла, що нам потрібен власний дім, тож ми почали придивлятися до нерухомості. Тільки-но побачила неймовірний сад, мені здалося, що я у старовинному Лондоні чи Нью-Йорку. Це було вирішальним моментом, і ми дали згоду», — каже Гілларі. Хоча садок і був привабливим, помешкання, що простояло понад півстоліття, і ділянка, потребували детальної реконструкції.

«Клінтони мають чудовий зв’язок зі своїм минулим, — каже дизайнерка проєкту Розмарі Гов. — Ми намагалися удосконалити простір, зробити його більш функціональним та при цьому розмістити незліченну кількість пам’ятних спогадів та творів мистецтва, які пара збирала протягом десятиліть», — завпевнила вона.

«Ми обожнюємо відпочивати тут. На задньому дворі, насолоджуючись природою і влаштовуючи сімейні свята», — розповідають господарі.

Фото: architecturaldigest.сom

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: