Усміхнена та без маски: перший офіційний вихід Єлизавети ІІ після тривалої самоізоляції
Її Величність та принца Вільяма вже встиглии розкритикувати за нехтування засобами індивідуального захисту.
З

березня 2020 року Єлизавета ІІ суворо дотримувалася карантинних обмежень і перебувала у Віндзорі, де працювала віддалено. А вчора відбувся її перший офіційний візит після тривалої самоізоляції. Разом із онуком прином Вільямом Її Величність відвідала місто Солсбері, а саме, Науково-технологічну лабораторію Porton Down, де особисто відкрила новий дослідницький центр.

Між іншим королева та герцог Кембриджський поспілкувалися із вченими, які займаються дослідженнями щодо Covid-19. «Її Величність і Його Королівська Високість також поспілкувалися із науковцями, що допомагають Сполученому Королівству в боротьбі із пандемією Covid-19 і працюють у галузі досліджень, націлених на вдосконалення тестування», — зазначено в зверненні на офіційній сторінці королівської родини.

Цікаво, що протягом зустрічі ані принц, ані королева не надягали маски, і це викликало неабияке обурення в мережі. Мовляв, члени королівської родини мають надавати приклад відповідального ставлення до засобів індивідуального захисту. Однак, заради справедливості відзначимо, що всі дотримувалися необхідної дистанції.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: