Уся правда про «інстаграмність» Балі у фотозвіті Наді Дорофєєвої та Володимира Дантеса
Агресивна жаба, корова, що стрибає, та адреналіновий піт — небанальний відпочинок зіркового подружжя.

Надя Дорофєєва та Володимир Дантес вперше зустріли Новий рік «у літі».

Для зимових канікул пара обрала зовсім не зимове місце — індонезійський острів Балі. Дантес уже поділився на своїй Інстаграм-сторінці кількома інсайтами з екзотичної відпустки:

«Всупереч Вікіпедії, місцеві наголошують на «І» (йдеться про наголос у слові «Балі» — ред.).

Їздити на мопеді дуже круто, але аварія в 2006 році (тоді мене збили) дається взнаки, і це мене робить суперобережним.

Поки «внутрішній Київ» жене мене вперед. Хочеться щось робити, кудись іти, проявляти активність. Але зовнішній Балі змушує пригальмувати. Поки віддушину знайшов у серфі.

Багато ресторанчиків і магазинів позакривали. Залишилися найпопулярніші Інста-плейси. Crate cafe хоч і працює, але розчарувало — красиве, однак, супер не смачно. Із нових дуже сподобалося Cinta cafe.

Уперше зустрів Новий рік у літі.

Набрав 20 книг у відпустку. Прочитав аж 50 сторінок — постійно спілкуємося».

Затори на остові та робота транспорту загалом — для всіх вкрай болюче питання. Їзда на мопеді стала справжньою пригодою:

«Учора ми їхали на мопеді з Чангу в Нуса Дуа. Це 47 хвилин у дорозі на південь. Ми проїжджали столицю острова крізь величезний потік машин, водії яких ніколи не включають поворотники, вихлопні гази і крізь сильну зливу.

Це була справжня пригода, адже для нас це вперше. Відповідно адреналіновий піт, що виступав на лобі, чудово змивало краплями. Дуже насичений день добігав кінця. Зустрівши захід, ми вирушили назад в Чангу до себе на віллу. Знову лив дощ, було вже темно і просто на 50-тиметровій стежці, що веде до нашого будинку, я пригальмував зі словами:

«Надю, дивись, яка велика жаба». Втиснувшись у мене, Надя, ляскаючи мене по плечу і ногах, пошепки кричала: «Газуй, газуй!»

Жаби — не її фінт, — подумав я і поїхав далі. А праворуч паслася корова.

«О, корова», — міським тоном сказав я.

«Газуй, газуй! Вона стрибає на нас!»,

— уже голосно кричала Надя. Тепер щоразу проїжджаючи повз корів, я з надією чекаю, коли ж вона знову почне скакати, щоб споглядати на це диво».

У відпустку пара полетіла із друзями — Мішею та Дашею Кацуріними. Так, компанія із гумором підійшла до того, що інста-краса острова не відповідає реальності:

«Які киці, такий курорт».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: