UWF: найкращі образи з подіумів, день п’ятий
Тренди наступного сезону очима молодих дизайнерів.

Примітно, що майже всі дизайнери, які представили свої роботи під егідою New Names (проєкту на підтримку молодих брендів), основну увагу в колекціях приділили базовим практичним речам, не розмінюючись на надлишкову декоративність і складні стилістичні прийоми. Все зрозуміло, максимально носибельно та утилітарно в найкращому розумінні цього терміну.

Novikov переймалися урбаністичними мотивами: основу колекції склали сірі та чорно-білі брючні комплекти, які, як запевняють дизайнери, насамперед є зручними і не заважають вільно рухатися. Однак бренд не став розчаровувати й любителів яскравих барв. Спеціально для них — топи, коктейльні сукні на одне плече та вкорочені штани із защипами відтінку фуксії та яскраво-рожевого.

Novikov FW’20/21

Strachak, прагнучи лаконічності та природності, віддали перевагу відтінкам сафарі — болотно-зеленому, бежевому та коричневому. Колекція вийшла до пари мешканці мегаполісу: зручні та ефектні блузи з пишними рукавами, об’ємні сукні з V-образними вирізами та широкі штани з високою талією.

Strachak FW’20/21

Дизайнери бренда Sidletskiy, здається, взагалі орієнтувались на концепцію «семи простих речей» Донни Каран та побудували колекцію за принципом капсульного гардероба: зручні брючні комплекти, скроєні за косою закриті міді-сукні, однотонні блузи, спідниці та тренчі, що стали основою колекції, за бажанням поєднуються між собою і дозволяють скласти гармонійні образи.

Sidletskiy FW’20/21

Марина Форбатюк із FRBTK представила лаконічну і за кроєм, і за кольором колекцію, обмежившись нейтрально-сірою кольоровою гамою. Що змушувало звернути на себе увагу, так це різноманітність фактур і використаних матеріалів: велика кількість в’язаних виробів, груба, кашлата вовна в поєднанні з гладким шовком та трикотажем дали дизайнерці неабиякий простір для творчості.

FRBTK FW’20/21 (фото: UFW)

За барвистими африканським принтами, якими на тлі загального захоплення монохромом виділялася колекція Iron Thread, неважко помітити все ті ж прості функціональні речі – спортивні куртки, об’ємні худі та пуховики, доповнені штанами-карго, серферськими шортами та комбінезонами, що нагадували термобілизну .

Iron Thread FW’20/21

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: