В обіймах мегаполіса: нова колекція VOROZHBYT & ZEMSKOVA FW`22
У моделях втілені силуети міських висоток, блискуче скло вітрин і нескінченна сітка вікон хмарочосів.

Форми і фарби, тіні і силуети, світанкові відблиски на глянцевих поверхнях і мерехтливі вогні білбордів великого міста — усе це про нову колекцію VOROZHBYT & ZEMSKOVA сезону FW`22.

Нова лінійка образів витримана в сірих, бетонних тонах, з безліччю архітектурних переплетень фактур і деталей. У моделях втілено і силуети міських хмарочосів, і блискуче скло вітрин, і холодний метал поручнів, і нескінченна сітка вікон багатоповерхівок. Завдяки дизайнерській фантазії крізь ці сірі вікна проривається промінь сонця – яскравий, обнадійливий.

Ідея колекції розкривається за допомогою матеріалів і палітри: багато стьобаної тканини і клітчастих принтів, які з’єднуються між собою в двосторонні речі.

Ключові образи складаються з костюмів з широкими гострими плечима, фірмових штанів палаццо, трійки з жилетами, приталених водолазок, oversized жилетів, пальт, спідниць плісе. Увагу варто звернути на двосторонні шарфи-накидки з вовни і плащової тканини. Такі речі-трансформери — хіти колекції, адже ці моделі не тільки актуальні, а й зручні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: