В Україні та за її межами: хто долучився до флешмобу #ЖовтаСтрічка
Від спортсменів та артистів до дипломатів і полярників станції «Академік Вернадський».

Джамала

21 листопада, у День гідності та свободи, соціальними мережами ширився флешмоб #ЖовтаСтрічка на підтримку опору українців на тимчасово окупованих росією територіях.

Рух громадянського спротиву «Жовта стрічка» виник навесні 2022 року в Херсоні майже одразу після того, як місто захопили російські війська, і швидко поширився на інші окуповані території — від Бердянська до Енергодара, від Луганська до Нової Каховки, від Криму до Донеччини.

Представництво України при Європейському Союзі

Працівники станції «Академік Вернадський» в Антарктиді.

Флешмоб уже підтримало Представництво України при Європейському Союзі в Брюсселі. Також жовту стрічку прикріпили собі на одяг працівники української дослідницької станції «Академік Вернадський» в Антарктиді. Гравці «Динамо» вийшли з жовтими стрічками на матч із рівненським клубом «Верес». Також флешмоб підтримали футболісти ФК «Шахтар»: Андрій Пятов, Микола Матвієнко, Олексій Шевченко, Тарас Степаненко та Анатолій Трубін.

Катерина Осадча

Юрій Горбунов

Cеред артистів флешмоб #ЖовтаСтрічка підтримали: музиканти Святослав Вакарчук, Джамала, Тіна Кароль, Lida Lee, Павло Зібров; гурти «ДахаБраха», «Антитіла», «Друга ріка»; телеведучі Андрій Бєдняков, Тимур Мірошниченко з дружиною Інною, Катерина Осадча та Юрій Горбунов; співак, військовослужбовець та очільник «Культурного десанту» Коля Сєрга; німецький дизайнер Френк Пітер Вайлд та інші.

Святослав Вакарчук

До флешмобу може долучитися кожен охочий. Для участі потрібно пов’язати жовту стрічку або скористатися instagram-маскою, зробити фото або відео та додати хештег #ЖовтаСтрічка, #YellowRibbon.

Організатори ініціативи — комунікаційна агенція Gres Todorchuk та рух громадянського спротиву «Жовта стрічка» в межах проєкту підтримки українців на тимчасово окупованих територіях #НазавждиУкраїна.

Франк Пітер Вільде

Тіна Кароль

Андрій П’ятов

Гурт «Антитіла»

Гурт «Друга Ріка»

Коля Сєрга

Тимур та Інна Мірошниченки

Гурт «ДахаБраха»

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: