Вдячні мамам: герої JS про своїх найрідніших жінок
Напередодні Дня матері Маша Єфросиніна, Оля Полякова, Катя Сільченко, Сергій Бабкін та інші діляться архівними фото та щирими привітаннями.

Безперечно, саме мама назавжди залишиться найголовнішою людиною в житті кожного з нас. З нагоди Дня матері наші зіркові герої зізнаються у безмежній любові до власних мам та згадують про те, за що вони їм щиро вдячні. Редакція JS приєднується до привітань та бажає кожній матусі міцного здоров’я, безтурботності та безліч радісних митей.

Маша Єфросиніна

 

Я завжди була, є і буду вдячна мамі за її феноменальне вміння блискуче лавірувати на межі «мама-подруга», залишатися радницею, певним цензором, точкою опори. Ти дитина, допоки жива твоя мама, але водночас у моєї мами є унікальне вміння залишатися найближчим другом, який здатен вислухати та не давали зарозумілих порад. Скільки я себе пам’ятаю, мамі просто фантастично вдавалося поєднувати усі ці якості.

Завдяки її вихованню я сформувалася як самостійна особистість, у мене виробилася внутрішня дисципліна, що дозволяє завжди пам'ятати, що я самостійно відповідаю за свої вчинки.

Попри це, протягом усього життя я маю відчуття, що в будь-якій ситуації можу піти до мами в обійми, за що я їй безмежно вдячна. Вона заклала в мені правильну мораль і принципи, які залишатимуться актуальними зі зміною епох та поколінь.

Оля Полякова

 

Я рано стала самостійною. Мама віддала мене на виховання бабусі в три місяці, коли у неї була сесія в інституті. Так бабуся в 43 роки, продовжуючи працювати, отримала третю дитину. Ми з нею стали дуже близькими. І зараз я помітила, що зовні стаю схожа на бабусю, щось спільне з’являється в рисах обличчя. З мамою ж у нас довгий період були дивні стосунки: вона хотіла, щоб я пішла по її стопах і стала лікарем, довго не вірила в мою сольну кар’єру і зовсім не допомагала з вихованням моїх дітей. Це мене засмучувало, але згодом прийшло усвідомлення справжнього материнства і ролі батьків взагалі. Коли я зрозуміла, що вона абсолютно не зобов’язана сидіти з моїми дітьми, що у неї своє життя, всі образи пішли.

Я її дуже люблю! Я їй вдячна за цей урок і все, що вона для мене зробила, адже саме вона навчила мене бути сильною, завдяки її «ні» мені хотілося досягати своєї мети.

Вона — ідеальний приклад того, як можна насолоджуватися життям, незалежно від віку, як можна любити жити, залишатися красивою не тільки внутрішньо, але й зовні.

Вона навчила мене не боятися віку, адже дорослішати так, як робила це моя мама, потрібно вміти.

Джамала

 

Я вдячна мамі за те, що вмію по-справжньому любити. Вона — найрідніша, найближча, дуже чуйна і найвразливіша людина на землі.

Мама пробачає все. Вона найкращий друг, суворий критик, безмежно ласкава, просто най-най!

Катя Сільченко

 

Я безмежно вдячна мамі за слова:

«У твоєму житті, Катьонок, буде все, як ти забажаєш, але для цього доведеться наполегливо працювати».

І вона абсолютно мала рацію. Окрема подяка за її фразу: «Хочеш їсти — лягай спати» (сміється).

Володимир Остапчук

 

Я безмежно вдячний мамі за життя, любов і турботу. Бережіть своїх матусь, вони найцінніші в світі.

Ірина Горова

 

Я вдячна мамі за те, що вона заклала в мені важливі цінності, які супроводжують усе життя: чесність, вміння тримати своє слово, прагнення до чистоти та порядку.

Мама на власному прикладі показала, що таке гарний смак і те, що жінка — це ніжність та сила водночас.

Я вдячна їй за турботу та підтримку. Вдячна, що росла у щасливій родині. А ще, матусю, дякую тобі за фігуру (сміється).

Michelle Andrade

 

Я вдячна мамі за виховання, за те, що вона з дитинства вчила мене бачити красу та позитив у всьому. Щодня вона власним прикладом показує мені, як треба ставитися до себе — цінувати та любити.

Я вдячна їй за можливість бути щасливою та життєрадісною людиною.

Дякую за любов, підтримку, щоденні дзвінки та смс. Пишаюсь тим, що вона в мене є, і що вона — моя мама!

Катерина Кухар

 

Я вдячна мамі за її добре серце, за її пісні в дитинстві, за настанови по життю, за безмежну любов, за її смаколики для мене, за казки перед сном спочатку мені, а зараз і моїм дітям, коли я на гастролях.

Я дякую за її підтримку та віру в мене.

Якби не мама, моє життя б ніколи не було таким успішним і наповненим всією палітрою почуттів і емоцій.

Олександр Стоянов

 

Я неймовірно вдячний своїй мамі не тільки за її любов, душевне тепло, а й за безмежну віру в мене і жертовність. Завдяки їй я зміг реалізувати свій творчий хист. Зараз здається дивним, що одного разу сказані незнайомою людиною слова про мої унікальні балетні здібності повністю змінили життя цілої родини.

Заради моєї кар'єри артиста балету мама і батько зробили крок у невідоме.

Коли я вступив до Київського хореографічного училища, мама вирішила, що дитина повинна жити вдома з батьками, а не в інтернаті при училищі, тому вона звільнилася зі своєї улюбленої роботи (вона була медиком) і переїхала в абсолютно невідоме для неї місто та почала все з нуля. Разом з мамою, звичайно, переїхали і мої сестри, і брат, а пізніше і тато. Тільки з висоти прожитих років ми можемо оцінити і усвідомити роль, яку наші близькі зіграли в становленні нашого шляху.

Сергій Бабкін

 

Я вдячний своїй мамі за життя. За те життя, яким я живу зараз, за свою сім’ю, мою улюблену роботу, творчість.

Усе, чим я займаюся, той, яким я є — все це завдяки моїй мамі.

Саме вона змалечку водила мене на усілякі гуртки: на фігурне катання, в художню школу, на бальні танці, в музичну школу. Саме вона відвела мене в ліцей мистецтв, коли я закінчив 9-й клас. Це був дуже значний крок, який змінив усе моє життя. Там був створений гурт 5’Nizza, там я познайомився з Андрієм Запорожцем. Мама — надзвичайно важлива людина в моєму житті, і я вірю в те, що це має відчувати кожен по відношенню до своїх мам. І дякую Богу, що вона така є.

Олександра Заріцька (гурт KAZKA)

 

Свою маму люблю безмежно, вдячна їй за те, що вона для мене найближча людина, яка завжди вислухає, не осудить, допоможе порадою. Мені легко з нею розмовляти на різні теми, з нею я можу поділитись абсолютно всім. А ще я дуже вдячна їй за сестер.

Tayanna

 

Я вдячна мамі за життя. За те, що вона виховувала в мені вміння трудитися і не здаватися. Безмежно вдячна їй за любов.

Вікторія Смеюха (гурт «НеАнгели»)

 

Насамперед я вдячна мамі за те, що стала для мене прикладом жіночності та ніжності, за сімейне вогнище та чудову спокійну атмосферу, в якій мені було затишно, тепло та щасливо рости і розвиватися.

Вдячна за те, що за першої ліпшої можливості намагалася порадувати мене.

За те, що завжди з оптимізмом дивилася на світ та мене цьому навчала: ця навичка мені неабияк знадобилася в житті. Я дякую за тепло, добро, та за те, що вона завжди намагається оберігати і пам’ятає, що я досі потребую її любові, адже вона окриляє мене.

Антон Савлєпов

 

Я вдячний мамі за її відкриту посмішку, теплий погляд, прогресивне мислення, постійну віру в мене і безумовну любов.

Я не в силах оцінити те, що вона подарувала мені.

І єдине, що я можу запропонувати у відповідь — це бути сином для своєї матері. Що означає бути сином? Для мене це найважливіше питання. Я намагаюся відшукати вірну відповідь в своєму серці. Аби знайти відповідь, я задаю собі таке запитання: «Чим я можу порадувати свою маму?». Відповідь виявляється дуже простою — бути поруч, обіймати, піклуватися про неї і дозволяти їй проявляти свою турботу по відношенню до мене. Ми вкрай рідко бачимося в останні роки. Я хочу бути сином для своєї матері. Я обіцяю приїхати до рідного дому цього літа, мамо.

Jerry Heil

 

Вдячна мамі за усвідомлення того, що чесність — фундамент будь-яких відносин. Особливо, чесність з самим собою.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: