Ведучого BBC звільнили за расистський твіт про сина Меган Маркл
Він порівняв немовля Арчі з мавпою.
Ч

орно-біле фото, на якому зображені троє, серед яких й шимпанзе, стало підставою для гучного звільнення з компанії BBC. Автором скандального твіту став радіоведучий на BBC 5 Live Денні Бейкер, який 8 травня опублікував зображення та додав напис: «Королівська дитина залишає лікарню». У нього 500 000 підписників, тож образлива інформація про Сассекських поширилася в мережі дуже швидко. Дивне порівняння з новонародженим Арчі обурило багатьох людей, зокрема й керівництво  телерадіокомпанії.

Згодом Бейкер видалив твіт та зазначив, що він не расист і це була «ідіотська помилка» та жарт, а не образливе фото, але керівники BBC сприйняли все це інакше. «Це велика серйозна помилка, а образливий запис суперечить цінностям компанії».

«Щиро перепрошую я за дурне, бездумне фото. Передбачалося, що це буде жарт про королівських осіб та циркових тварин в шикарному одязі, але всі побачили в цьому мавп та расистський підтекст, тому твіт я справедливо видалив», — написав Денні.

Незважаючи на вибачення, пост Бейкера все ще піддається критиці з боку прихильників BBC та королівської родини. «Твіт Денні Бейкера — це не ретвіт. Йому потрібно було знайти це, завантажити зображення, вставити слова й опублікувати», — написав користувач в мережі. «Як довго протягом цього процесу ти не думав Денні?», — задався питанням він.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: