Vegan Fashion Week​​ та Ukrainian Fashion Week об’єдналися в Лос-Анджелесі
11 українських sustainable брендів взяли участь у спільному показі.

Vegan Fashion Week упродовж трьох днів у жовтні поставив Лос-Анджелес на карту світової моди як столицю sustainable fashion та представив унікальне шоу у партнерстві з Ukrainian Fashion Week.

Одинадцять українських sustainable брендів взяли участь у спільному показі у Лос-Анджелесі, який відбувся під гаслом «Співчуття» та засвідчив безпрецедентну підтримку українських дизайнерів. Це стало фінальною подією воєнного сезону UFW International Season SS23.

Серед українських брендів були: Chereshnivska, Dzhus, House Martin, Gorohova, Ochis, Oversized, Roussin, Sheezen, Palingenisy, Devohome та Reviclo. Усі — cruelty-free та sustainable. Партнерами показу стали Dr. Martens, KVD Beauty, Artis і MOB Beauty.

«Однією з найбільших проблем у розвитку sustainability in fashion є неповне розуміння всіх аспектів стійких практик у створенні одягу. Стратегію сталого розвитку слід розглядати з декількох аспектів: соціального, культурного, екологічного та економічного.

Як правило, саме соціальну та культурну адженди вважають, на жаль, другорядними у системі комплексних рішень. Говорячи про sustainable fashion, маємо не забувати, зокрема, про піклування про людину.

Ми маємо думати про людяність як про пріоритет нашого життя. Цей сезон Vegan Fashion Week був присвячений саме цьому аспектові sustainable fashion. І хоча показ дизайнерів України включав багато цікавих і нових кейсів, ми всі відчули, що мода зараз демонструє нові пріоритети — солідарність і відданість гуманістичним та демократичним цінностям», — поділилася Олександра Какуріна, керівниця департаменту з роботи з дизайнерами Ukrainian Fashion Week.

Міська влада Лос-Анджелеса нагородила VFW Сертифікатом визнання, відзначаючи рух за поширення послання співчуття як основи миру у всьому світі та підкреслюючи зв’язки між людьми, біорізноманіттям і нашим впливом на планету.

Цього сезону засновниця і креативна директорка Vegan Fashion Week Еммануель Рієнда представила golden hour sustainable показ під природним освітленням в атріумі — у виробництво цього шоу не додавали штучного освітлення, щоб зменшити вуглецевий слід події.

Також протягом VFW відбувся шоу-рум sustainable брендів. Vegan Fashion Week є стартовим майданчиком для веганської моди та ключовою платформою для важливих повідомлень. VFW став маяком надії на етичний та екологічно чистий спосіб життя та каталізатором змін у галузі моди.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: