Велична роль: жовтий діамант Tiffany & Co. «зіграв» у екранізації романа Агати Крісті
Прем’єра чергової кіноінтерпретації «Смерті на Нілі» відбудеться в жовтні цього року!
П

риголомшливий 128-каратний діамант Tiffany Diamond з понад сторічною історією, який демонстрували голлівудські діви Одрі Гепберн та Леді Гага, отримав нову зіркову «роль» — в трилері «Смерть на Нілі», знятому за мотивами однойменного роману Агати Крісті. 

Цікаво, що жовтий діамант Tiffany є одним із ключових елементів сюжету. До акторського складу фільму увійшли такі зірки, як Галь Гадот, Том Бейтман, Аннетт Бенінг, Кеннет Брана, Расселл Бренд, Доун Френч, Армі Гаммер, Роуз Леслі та Летішія Райт.

Леді Гага на кінопремії «Оскар», 2019

«Ця прикраса — безцінний символ віртуозності й майстерності команди Tiffany & Co. — коментує новину креативний директор бренда Рід Кракофф. — Ключовий елемент сюжету в адаптації класичного роману Агати Крісті — гідна роль для нашого безцінного діаманта».

Кадр з фільму «Смерть на Нілі», 2020

Важливо, що ювелірний бренд Tiffany & Co. планує масштабну підтримку кінострічки у своїх магазинах і на цифрових платформах. В обраних магазинах будуть зібрані тематичні колекції за мотивами фільму, а в Нью-Йорку, Беверлі-Гіллз та Лондоні будуть встановлені тематичні вітрини, що популяризуватимуть захоплюючу історію Агати Крісті! Світова прем’єра довгоочікуваної стрічки «Смерть на Нілі» відбудеться в жовтні цього року.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: