Великдень по-королівські: приготування Єлизавети II
Цього року в компанії принцеси Євгенії у Віндзорі.
П

ередвеликодні приготування, вслід за Вікторією Бекхем, почала й Єлизавета II — разом з онукою вона відвідала Віндзор, де відбулась традиційна святкова служба. За давньою традицією, напередодні Великодня монарх роздає парафіянам срібні монети.

Два маленьких шкіряних гаманця, червоний та білий, містили монети звичайного карбування й так звані срібні монети Монді. З нагоди свого 93-річчя, яке королева святкуватиме 21 квітня, Єлизавета II подарувала 93 чоловікам та 93 жінкам, викарбувані спеціально з цього приводу пам’ятні соверені. Королева була у гарному настрої, а святковість події підкреслила яскравим костюмом жовтого відтінку.

У 2017-му королева приїхала на службу з чоловіком в останній раз, адже Філіп саме у той рік офіційно відійшов від королівських справ. У саму ж великодню неділю королева відвідує богослужіння в Георгіївській каплиці, після якої вона отримує букет квітів від місцевих дітей, які також присутні на церемонії.

2017

Щодо атрибутів свята, то королева має коштовні крашанки з дорогоцінним камінням, серед яких є й подарунок посла України у Великобританії. В 2010 році під час приватної зустрічі в Букінгемському палаці Володимир Хандогій подарував королеві дерев’яне яйце з намальованим портретом.

На честь свята, що наближається, JS зібрав найкращі світлини з минулорічних передвеликодневих служб у Віндзорі, в яких брав участь, зокрема, і принц Філіп.

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: