Весілля Софі Тернер у середньовічному замку на півдні Франції
Приватна церемонія в мальовіничому Провансі в колі найрідніших.
Д

овгоочікувана весільна церемонія співака Джо Джонаса та акторки Софі Тернер нарешті відбулася! Друга за рахунком, але на цей раз аж занадто приватна. «Який дивовижний уїкенд», — написав в мережі брат нареченого, співак Нік Джонас, не публікуючи жодного зображення. «Це єдине фото, яке в мене є з весілля Джонасів. Вони відібрали мій телефон, але запевняю вас, це був чудовий день», — пошуткував в Instagram розчарований музикант Diplo.

Він разом із Мейсі Вільямс, Пріянкою Чопрою та іншими був запрошений на свято на південь Франції, в комуну Авіньон, що у Провансі. Дійство відбулося в середньовічному замку XVIII століття Château de Tourreau, відомому завдяки мальовничому краєвиду та власній каплиці на території. Маєток, до речі, може орендувати кожен, хто бажає влаштувати незабутнє свято у серці Провансу.

Аренда замка в Провансе: замок Турро

Château de Tourreau

Офіційних фото поки немає, але на тих, які вдалося зробити репортерам, вдається розгледіти сукню нареченої. Тернер обрала традиційну весільну сукню з довгими атласними рукавами, об’ємною спідницею і довгою фатою. Парасолька не лише захищала наречену від папарацці, але й від рекордної спеки, що обрушилися на Францію цими вихідними.

Турро Кастель | Но любовь

Каплиця Château de Tourreau

Не виключено, що подружжя проведе медову відпустку на Ібіці. Саме туди вже приїхав Diplo та встиг передати #bottlecapchallenge герцогам Сассекським та Бараку Обамі.

Пріянка Чопра в сукні Sabyasachi

Шато де Турро - Аренда Вилла Французский Шато - Шато Франция - Свадьба во Франции ...

Замок Турро, недалеко от Авиньона | Мас Амор роскошная вилла

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: