Весільна «ювелірка» Біберів — від діамантових зубів до каблучок Tiffany & Co.
Загальною вартістю понад 160 тисяч доларів.
Н

айгучніше зіркове весілля осені відбулося цими вихідними! Джастін та Гейлі Бібери влаштували гучне свято для друзів, але ЗМІ не запросили. Фото з надсекретного весілля у комплексі Montage Palmetto Bluff, як образи наречених, з’явилися в мережі тільки згодом.

Цього вечора сяяла не лише чарівна Гейлі, але й Джастін. Ще перед церемонією він опублікував «маленький подаруночок» у вигляді коштовного годинника Audemars Piguet та діамантових грілзів, замовлених спеціально до свята в L.A. Gold Teeth God, що не вперше створює для співака подібні аксесуари. До речі, вартість таких блискучих прикрас для зубів складає 25 тисяч доларів.

Не залишив без діамантів Бібер й кохану дружину та презентував Гейлі сережки (вагою 5 каратів та вартістю 123 тисячі доларів), а також дві обручки Soleste від її улюбленого ювелірного бренда Tiffany & Co. Їхня вартість складає понад 5 тисяч доларів, а ось обручка Джастіна коштує лише 950 доларів. Ціна ж каблучки для заручин складає понад 500 тисяч доларів.

Чому в Гейлі дві обручки, співак не пояснив, але й без пояснень зрозуміло – пара одружується вже вдруге. Перша церемонія закоханих відбулася в Нью-Йорку в 2018 році. Значно важливіше, що Джастін бажає «бути з коханою вічність».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: