Весільний декор: найпопулярніші тренди сезону
Влучні рекомендації від мережі La Famiglia.

Інститут Pantone задає колір року. Модні подіуми – фасони і довжину. У світі кейтерингу також є тренди, канони і свої цікаві секрети. Весільний сезон 2019-2020 можна сміливо назвати роком легкості і креативу. Гарячі новини про те, як зробити власне весілля дійсно незабутнім, анонсує мережа La Famiglia Catering.

Індивідуальні концепції – головний козир сучасних весіль

Йдеться про свято, де все пов’язано між собою, а отже, присутнім легко прослідкувати стиль пари і їхні вподобання. Задля гарної організації задуманого варто неодмінно звернутися за допомогою до кейтерингових агенцій. У професіоналів є готові алгоритми реалізації індивідуальних замовлень.

Некласичні формати і виїзні церемонії

У новому сезоні весілля виходять за межі знайомих декорацій, ресторанів і класичних фотосесій. Пари самі задають тон і тему власному святу. Найчастіше це захоплення або спільні інтереси, жага спробувати щось нове. Подібні варіанти найкраще реалізуються на відкритих або оригінальних локаціях. Як вам весілля на даху, від якого захоплює подих? Чи виїзна церемонія на лісовій галявині, або в парку? Чи може ви завжди мріяли про весілля у лавандових полях? Такі церемонії носять святковий і неформальний характер.

Природність, або ЕКО-стайл

Eco-friendly свята – беззаперечний тренд весільного сезону. Піклування про навколишнє середовище, а також свідоме та відповідальне споживання, давно стали стилем життя для багатьох. Такий підхід знайшов своє вираження й у весільній тематиці. Дедалі більше пар обирають атмосферні локації просто неба, коли дизайн свята підпорядковується самій природі. Екологічні матеріали, корисне меню, натуральні елементи декору – все це робить весілля особливим, романтичним і оригінальним.

Весілля зі східним колоритом

Подібні весілля не відстають за популярністю. Це вишукана казка 1000 і однієї ночі, де гості розчиняються у атмосфері екзотики і тонуть в ароматах спецій, смачних страв і східних солодощів. Такий формат заворожує насиченими кольорами, мелодійною музикою і неочікуваним сюжетом.

Гра кольорів

У цьому сезоні палітра, як ніколи, широка – від яскравих барв до пастельних кольорів. Офіційно кольором року у весільній моді проголосили кораловий і його відтінки. Проте колірну гаму свята задає концепція, стиль і побажання молодят. Так, весілля у східному стилі відзначають у насичених і яскравих кольорах (фіолетовий, оранжевий, пурпуровий), а весілля в стилі модерн – це гра на контрасті білого і чорного, з монохромним сталевим чи сріблястим. Весілля ж у прованському стилі – всі відтінки лавандового, бузкового і молочного.

Декор — усьому голова

Таке правило діє в оформленні концептуального весілля. Дотримуватися однієї лінії, тематики та стилю – легке і складне завдання одночасно. Витримати стиль і не додати зайвого – це пропорція ідеального оформлення. Весільні розпорядники допоможуть визначитися з основними і другорядними декоративними елементами, що додасть затишку й краси святу.

Флористичні мотиви

Новинка весільного сезону 2019-2020! Гірлянди з живих квітів вдало замінюють флористичними ансамблями з вічнозеленими вазонами. По-перше, оригінально, по-друге, дуже свідомо та екологічно. Деякі пари експериментують з оформленням арок, відмовляючись від квітів. Акцентом виступають не квіти, а геометричні форми, цікаві декоративні елементи, або ж оздоблення за допомогою тканин чи підвісних деталей.

Торт – солодка кульмінація весілля

Незвичайний і елегантний декор тортів і солодощів тепер вдало поєднується зі стилістикою всього святкування. Парад ідей від кондитерів: оригінальні форми, кольори, 3D-моделювання, художній розпис та фруктові пазли.

Весілляце свято кохання, єдності та щирості. Який би формат чи стиль ви не обрали, цей день запам’ятається назавжди. Оберіть те, що вам найбільше до вподоби і проживіть цю щасливу мить від початку і до завершення. І пам’ятайте, що це перший крок у подорож, яка триватиме все життя! Будьте щасливі й знайте, що поряд є ті, хто завжди допоможе  обрати правильний колір і настрій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: