Весняна «база» з яскравими акцентами в колекції ANDRE TAN S/S 2023
Ніжний шовк, лляні костюми, легкі сукні на щодень і вишиванки.

Головним джерелом натхнення нової весняної колекції ANDRE TAN стали прості українці та нові побутові реалії, де волонтерство поєднується з роботою та новинами з фронту, а день коригується сигналами повітряної тривоги.

Ніжний шовк, лляні костюми, легкі сукні на щодень, зручні та стильні джинси — у колекції представлені як готові луки, так і безліч варіантів для комбінацій, якщо тобі закортить експериментів.

Окремим яскравим елементом колекції є переосмислення дизайнером концепту вишиванки як елементу повсякденного одягу. Нові вишиванки ANDRE TAN однаково гарно впишуться і в стриманий гардероб дорослої жінки, і в еклектичний стиль молоді «покоління тік-току».

Андре Тан: «Речі з нової колекції допоможуть підкреслити твою індивідуальність. Це «база» з елементами унікальності, що дозволить тобі легко поєднати їх з іншими речами твого гардероба. Класичні форми в новому прочитанні зроблять образ яскравим та стильним, а етнічні елементи нагадають, що Україна — це не тільки круто, а ще й дуже модно! Чекаю на тебе».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: