Вічно молода Джей Ло відверто про кар’єру та кохання
30 років в шоу-бізнесі — оце так!
Я

скраво-червоною зйомкою для лютневого номеру Harper’s Bazaar Джей Ло відкриває марафон зіркових обкладинок року. В інтерв’ю співачка відверто розповіла про своє життя, деякі раніше невідомі факти та чого саме їй коштувало протягом 30 (!) років залишатися на перших позиціях в шоу-бізнесі. Спойлер: характер, спорт і лідерські якості — головна зброя зірки. Окремої уваги заслуговує робота фотографа Камілли Акранс та стилістів проекту. Образи від Chanel, Saint Laurent, Givenchy, Jimmy Choo, доповнені блиском діамантів Harry Winston, Tiffany & Co. і De Beers, просто чарівні. Отже зваблива та відверта Дженіфер до вашої уваги.

Про справедливість

«Ідеальна справедливість? Можливо й існує». Протягом усієї кар’єри та декількох серйозних відносин Лопес боролася з постійним тиском громадськості і нав’язливим вивченням її особистого життя. «Ви прагнете здобути пошану щосили, але люди пригнічують вас або ж взагалі намагаються змусити повірити, що ви інша людина. Скоріше діва, аніж така ж, як і вони», — розповідає Лопес. «Я їм відповідаю: «А про кого це ти зараз говориш?».

Про початок кар’єри

«З самого початку моєї кар’єри я відчувала, що люди хочуть змусити мене грати за їхніми правилами», — ділиться Ло. «Ти будеш грати такі ролі, робити ці речі. Або співати, або тільки танцювати — одночасно точно ні», — казали мені. Я тоді відчувала себе дуже обмеженою і роздавленою, бо знала, що збираюся робити інакше. Щаслива, що ризикнула! Що зробила так, як вважала за потрібне, і не скорилась! Я дуже пишаюся тим, що так довго в професії. Мабуть, мій секрет — це мій характер та витримка. Я і зараз намагаюся більше довіряти собі. Важко, коли люди критикують. Особливість людей (особливо жінок) в тому, що 12 чоловік можуть говорити, яка ти чудова, а одна людина принизить, і саме її думка буде в голові весь час».

Про кохання

«У мене двоє чудових дітей та класний бойфренд. Я не завжди у всьому права і у мене не завжди все виходить ідеально, але я дуже пишаюся тим, що пережила у особистому житті. Це мій досвід. Можу зазначити одне — я зараз оптимістично налаштована, сповнена надій та щаслива кожну секунду». Судячи з Instagram, Лопес говорить справді  щиро.

Про материнство

Джен вважає, що саме материнство зіграло важливу роль в її кар’єрі. «Коли у мене з’явилися діти, я зрозуміла, що повинна бути ще кращою. Не тільки для них, але й для себе, в першу чергу. Я почала досліджувати себе з усіх боків і зрозуміла врешті-решт, що за більшу частину свого особистого росту за останнє десятиліття я зобов’язана дітям — вони мене мотивують та надихають».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: