Від карет швидкої до тактичних аптечок: як і чим відомі українці допомагають країні
Хтось бере у руки зброю, а хтось збирає кошти та воює на культурному фронті.

Із перших днів війни Юрій Горбунов підтримує Україну та українців волонтерськими активностями. Зокрема, телеведучий та продюсер разом із колегами із громадського об’єднання «Спілка підприємців кіно та телеіндустрії» Артемом Колюбаєвим, Миколою Чиханцовим, Олегом Бражієм, Романом Кудріним і Тарасом Босаком допомагає збирати кошти на придбання карет швидкої медичної допомоги.

А MONATIK та його команда продовжують забезпечувати ЗСУ та тероборону всім необхідним. Так, дням вони передали нашим захисникам велику партію тактичних аптечок та реанімаційних мішків.

Тим часом Джамала разом із грузинськими колегами взяла участь у благодійному концерті у Тбілісі й наголосила, що «що попри неоднозначні дії політиків Грузії, народ країни з Україною. Вони виходять на мітинги, організовують благодійні акції… Вони — з нами».

Між іншим, гурт Kalush Orchestra вирушив у промотур напередодні свого виступу на конкурсі «Євробачення 2022». Музиканти не лише дають концерти в різних країнах світу, а й збирають кошти для допомоги Україні та, звісно ж, розповідають про військові реалії.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: