Від кристалів до текіли в сумці та винограду в руці: образи Doja Cat на тижні Haute Couture у Парижі
На шоу Schiaparelli, Viktor & Rolf і не тільки!

Стиль Doja Cat на Тижні високої моди в Парижі залишив незабутній дотик. На початку тижня вона з’явилася на шоу Schiaparelli в червоній сукні та 30 000 кристалів Swarovski на обличчі та тілі. Червоним вірусним образом не закінчилося.

  

Фани писали у коментарях про відсутність вій, тож у наступному луці вигадлива Доджа саме на них і зробила акцент.

На показ Viktor & Rolf співачка прийшла з вусами, цап’ячою борідкою та бровами — усе зі штучних вій. Незадовго до шоу Доджа натякнула шанувальникам, що на івенті буде містер Doja Cat. «Якщо вії — це те, чого ви всі хочете, тоді вії — це те, що ви отримаєте. До зустрічі», —  написала вона та знову вразила.

«Під час шоу Schiaparelli користувачі писали, що в мене немає вій і що розчаровані, бо я була без них. Я працювала з одним із найкращих візажистів усіх часів — Петом Макґратом. Тому сьогодні я подарувала їм вії. Сподіваюся, вони щасливі. Я просто хочу зробити людей щасливими…» — заявила співачка і додала, що їй сподобалося бути на паризькому тижні моди «і виражати себе тут».

Поряд із креативним директором Schiaparelli

Макіяж для Doja’s Inferno зайняв 5 годин, а перед цим був пробний варіант для моделі, який селебриті оцінила і дала на нього згоду.


Зовсім інший вайб Доджа представила на шоу Valentino: довге чорне волосся і витончена троянда на жакеті. Особливий акцент на сумку від Chris Habana з пляшкою текіли.

Найконсервативніший образ з усіх представлених — це, безумовно, Jean Paul Gaultier. На шоу співачка приїхала вже без текіли, проте з виноградом.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: