Від Лондона до Балі: міжконтинентальні пригоди вагітної Анастасії Єршової
Та ексклюзивні фото й коментарі для JS.

Дизайнерка Анастасія Єршова та її чоловік Джордан незабаром стануть батьками. Майже всю вагітність дівчина провела у подорожах, що дозволило їй стати ще здоровішою та відповідальніше поставитися до майбутнього материнства. Розпитали красуню про її незвичний досвід під час пандемії.

Про вагітність

Ще під час першого локдауну в Лондоні ми прийняли рішення, що хочемо дітей. Це було минулої весни, але, коли я дізналася про вагітність восени, це все одно мене шокувало. Я й гадки не мала, що мені робити. Намагалася наслідувати приклад інших вагітних, які сиділи вдома і дотримувалися режиму, адже саме тоді в Лондоні розпочалася друга хвиля суворого локдауну.

Цікаво, що саме мій лікар порадив мені на певний час переїхати кудись, де можна дихати свіжим повітрям і не обмежувати себе квартирою.

Про подорожі

Тож ми вирішити поїхати на Ібіцю, де я провела перший триместр вагітності. А вже згодом із компанією друзів із різних куточків світу вирушили у подорож Індонезією. То була шалена мандрівка: ми відвідали купу островів, подорожували і човном, і літаком. Так пройшов мій другий триместр.

До речі, почувалася я просто чудово, адже на цих островах ідеальна атмосфера для вагітних.

Я прокидалася рано вранці, робила йогу, їла фрукти просто з пальми, а потім йшла купатися в океан. І так щодня

Про спосіб життя

На відміну від більшості дівчат, що жаліються про токсикоз, я нічого подібного не відчувала. Навпаки, я перейшла ще більш здорове харчування, відмовилась від цукру, білої їжі, від випічки, кави та навіть від матча. Цікаво, що наразі в мене є лікарі в усіх місцях, де я була протягом вагітності: на Ібіці, на Балі, в Лондоні та, ясна річ, у Києві. Та навіть знайшла свого нутриціолога.

Віднедавна я почала вивчати нутриціологію, аби підготуватися до грудного вигодовування та загалом зрозуміти, як працює мій організм, щоби взагалі не використовувати жодні фармакологічні препарати. Саме завдяки тому, що ми опинилися в Індонезії, ми цілковито перейшли на екологічний спосіб життя. Зокрема повністю перейшли на органічну косметику, везу із собою цілу валізу.

Про повернення додому і майбутні пологи

Джордан вирішив, що час завершувати нашу подорож. Чесно кажучи, я б і довше там залишилася. Ми дуже круто проводили час із друзями, вони завжди влаштовували веселі вечірки, які я не пропускала.

Ба більше, я надихала наших дівчат на вагітність. Принаймні одну, яка вже чекає на малюка, точно.

Сподіваюся, скоро у всіх будуть дітлахи, і ми так само чудово проводитимемо час разом, але вже із малюками.

Щодо пологів, то планувала народжувати у Великобританії. Але наразі там дуже нестабільна пандемічна ситуація, тож чекаємо, як розвиватимуться події з вакцинацією.

Якщо все буде добре, то немовля з’явиться на світ в Портленді. Якщо ні, то у Франції чи Швейцарії – поближче до нашої французької бабусі.

Насправді ми всі дуже щасливі й чекаємо на появу малюка.

Фото: Мар’яна Шафро

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: