Від Токіо до Чікаго та Вашингтону: благодійні подорожі Тіни Кароль і Джамали
Які нагороди отримують та з ким проводять важливі зустрічі.

22 травня відбудеться виступ Тіни Кароль у Лондоні, 1 червня — у Вільнюсі, а кілька днів тому співачка прибула до Токіо. Перші фото та відео з моменту зустрічі із шанувальниками в аеропорту вже є у її Instagram. Артистка повідомила, що її приїзд до Японії організував тамтешній філантроп Хіросі Мікітані, який підтримує Україну.

Також Тіна зустрілася із послом України в Японії Сергієм Корсунським та планує виступ на Rakuten Girls Awards.

Тим часом співачка Джамала перебуває на іншій частині світу — у Вашингтоні. Вона не лише вже встигла дати інтерв’ю CNN, але й отримала престижну нагороду.

«У це досі важко повірити, але сьогодні у Вашингтоні я отримала «Нагороду за визначне лідерство артиста» від Атлантичної ради США (the Atlantic Council) — за боротьбу за захист української культури та самобутності під час російського вторгнення.

Я прийняла нагороду від імені всіх українських артистів, що використовують cвій голос, аби розказати про злочини, що вчиняються росією в Україні. Щодня доносять правду і підсилюють підтримку нашої країни, оберігають нашу культуру та демонструють її унікальність.

Це наша спільна боротьба й наші спільні маленькі перемоги. Важливість цього заходу і в масштабності. Адже долучаються найвпливовіші люди світу: чинні на колишні глави держав, посли, бізнесмени, відомі артисти та журналісти топових медіа.

Використала шанс розповісти про війну особисто та озвучити найголовніше: треба рятувати Маріуполь. #StandWithUkraine».

У США, зокрема в Чикаго, перебуває і Злата Огнєвіч. Співачка бере участь у серії благодійних концертів разом із Мікою Ньютон.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: