Від витинанок до «Бандера Military Style»: які вишиванки заполонили мережу
І полонили наші серця.

Володимир Зеленський

Сьогодні як онлайн, так й офлайн відбувається справжня вишиванкова феєрія: на вулицях та в мережі можна побачити і традиційні вишиті сорочки, і модернізовані.

Стиль мілітарі також вплинув на вибір українців. Так Володимир Зеленський продемонстрував мілітарну вишиванку з орнаментами, що символізують єдність українців і кримських татар, адже 18 травня 79 років тому радянська влада почала депортацію кримськотатарського народу з Кримського півострова.

Валерій Залужний (ZETA)

Для головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного майстрині львівського ательє ZETA створили сорочку за зразком вишиванки Степана Бандери. У День вишиванки Олена Зеленська віддала перевагу молочній сорочці-витинанці Gunia Project, яку одягнула для зустрічі з українською діаспорою в Сеулі.

Олена Зеленська (Gunia Project)

Дизайнерки Gunia Project розповіли, що орнаменти сорочки натхненні елементами косівських кахель ХХ століття та чернечого рушника на Київщині ХІХ століття.  Витинанку підперезано молочним тканим поясом ручної роботи.

До інстамарафону вишиванок також долучилися: Франк–Пітер Вільде, Святослав Вакарчук, Даша Астаф’єва, Ірена Карпа, Юлія Магдич, Соня Плакидюк, Олена Лавренюк, Олімпія Вайтмусташ і не тільки. Зібрали багато фото. Переглядайте, надихайтеся, цінуйте та зберігайте найцікавіші референси.

Франк-Пітер Вільде (Yuliya Magdych)

Святослав Вакарчук

Юлія Саніна (Etnodim)

Володимир Дантес (Svarga)

Ірена Карпа (Tak.Ori)

Даша Астаф’єва (Vita Kin)

Юлія Магдич у сукні-вишиванці власного бренду

Катерина Осадча (Khrystyna Rachytska)

Соня Плакидюк (Yuliya Magdych)

Олена Лавренюк (GUNIA Project)

Олімпія Вайтмусташ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: