«Віднині у нас різні шляхи»: Моніка Беллуччі відверто про розрив із коханим
Знову завидна наречена!
М

оніка Беллуччі офіційно підтвердила свої стосунки з Ніколасом Лефевром у березні цього року (разом вони відвідували модні покази в межах Тижня моди в Парижі), а через декілька місяців закохані розлучилися. 54-річна акторка вже встигла прокоментувати розрив з 37-річним паризьким художником в італійському журналі F.

«Ми добре ладнали з Ніколасом — ця людина багато чому мене навчила, — пояснила італійська діва. — Він має справжню артистичну чутливість. Наразі любов поступилася місцем дружбі, яка триватиме все життя. Але віднині в нас різні шляхи». Серед останніх світських заходів, де пару бачили разом, — Каннський кінофестиваль та бал бренда Dior у Венеції.

Цікаво, що на початку стосунків у своїх інтерв’ю акторка неодноразово підкреслювала, що дуже закохана. Однак спільних фото пари не було до грудня 2018 року. Вже наприкінці року одну з таємних зустрічей Беллуччі та екс-манекенника все ж таки вдалося зняти репортерам журналу Voici France. Тоді, не приховуючи своїх почуттів, закохані цілувалися й міцно трималися за руки.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: