«Відтепер ми лунаємо на увесь світ»: Сергій Протишевський про запуск нового проєкту
Власник Mantra Production зібрав меломанів із усього світу на онлайн-вечірці прямісінько із Балі.

Сергій Проше — діджей, продюсер та власник Mantra Production, куди входить культовий Mantra Beach Club в Одесі, а також столичні Mantra Party Bar та EDEN Bar & Rooftop Garden. Його заклади один за одним отримують найвищі світові нагороди в клубній індустрії, серед яких і премія World Finest Club. Віднедавна Україна стала не єдиним місцем розвитку та становлення улюбленої справи.

У той час, коли кожен прагнув якнайшвидше дістатися додому до початку карантину, а світ охопила криза, Сергій із дружиною та натхненницею їхнього спільного бізнесу Валерією Проше залишилися на Балі, аби ні на мить не припиняти працювати і, що головне, у задоволення. Деталями нового проєкту і планами на майбутнє вони поділилися з JS.

Балі — чудове місце для гармонізації свідомості, для єднання одне з одним і, безперечно, для натхнення.

На початку квітня ми запустили наш новий проєкт — Mantra People Stream.

Перший 3-годинний діджей-сет від Serge Proshe прямісінько із Балі, який завдяки соціальним мережам транслювався на увесь світ і зібрав безліч прихильників якісної музики. Івентом вже зацікавилися наші іноземні колеги та партнери, а отже, ймовірно, на меломанів чекає низка неочікуваних та дуже ефектних колаборацій.

До справи ми підійшли дуже серйозно, як і до оффлайн-вечірок. Наразі плануємо влаштовувати стріми щонеділі, опівдні за київським часом, та залучати до танців за келихом улюбленого напою дедалі більше людей.

Карантин — можливість для переоцінки цінностей, ідеальний момент, аби тіло і душа нарешті знайшли час почути один одного та запрацювали в унісон.

Музика — чудовий інструмент, аби посприяти цьому.

Наразі наша основна мета — започаткувати і укорінити у свідомості меломанів балійські онлайн-вечірки, які згодом, сподіваємося, перейдуть і в оффлайн. Окрім того, маємо іще кілька цікавих планів, але про них вже згодом, тож слідкуйте за новинами!

Фото: Антон Кулаковський

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: