Відтінки великого міста в лукбуці VOROZHBYT&ZEMSKOVA FW’20/21
Лаконічний дизайн і складні кравецькі прийоми.
У

рбаністичний мінімалізм нової колекції VOROZHBYT&ZEMSKOVA — ідеальний вибір для мешканки великого міста. У цій капсулі немає метушні, властивої мегаполісу, але є елементи, які перегукуються з його інфраструктурою.

У прийдешньому сезоні Олена Ворожбит і Тетяна Земскова пропонують закохатися у палітру великого міста: від бетону до асфальту, від тротуарної плитки до граніту й цегли, і, звичайно, кольори похмурого неба і зимових квітів.

Моделі нової колекції виготовлені з еко-шкіри різних видів, починаючи тонкою та класичною плащовою і закінчуючи цупкою формоутворювальною. Також дизайнерки використовують зимові фактури: вовну-твід, вовну з акрилом і вовну-віскозу, які добре контрастують з легкими шовком і віскозою.

Героїня VOROZHBYT&ZEMSKOVA носить oversize пальта, куртки, тренчі з сукнями. Незмінними в її гардеробі залишаються вже знакові для дизайнерів моделі широких брюк та летючих спідниць.

Наявність у одязі прямих ліній і гострих кутів натякає на сучасну архітектуру великого міста. Геометричність форм підкреслює плісе, яке використовується на багатошарових спідницях і сарафанах. А груба металічна фурнітура — кільця, карабіни й ланцюги – підкреслює м’якість тканин.  У новій капсулі немає жодного декоративного навантаження, але мінімалістичні моделі нерідко доповнені масивними комірами, кишенями і поясами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: