Відвези себе на Бора-Бора: приклад Насті Масюткіної
Доброзичливі акули, тіаре за вухом та неймовірна краса.
В

ід Інстаграм-стрічки модної інфлюенсерки Анастасії Масюткіної останніми днями не відвести очей! Здавалося б, чого тільки не бачили досвідчені джетсетери, але краєвиди Бора-Бора, де зараз відпочиває дівчина, просто неперевершені. 24-годинний переліт – а саме стільки треба, щоб туди дістатися, – того вартий!

«3 години до Лондона +12 годин до Лос-Анджелеса + 8 годин до Таїті й + 1 година – і ви на краю землі, на Бора-Бора. Загалом 24 години тільки в літаку, а ще час, щоб дістатися до аеропорту, пересадки тощо. По прильоті ви одразу відчуєте 12 годин різниці, джетлаг!» – розповідає Настя й радить за власним прикладом зробити паузу між перельотами й провести кілька тижнів у Лос-Анджелесі. А звідти – вилітати вночі, щоб виспатися й не відчути 8 годин у повітрі.

Instagrammable – це безперечно про Бора-Бора. Кольори, пальми, вода – все ідеальне, наче відфотошоплене. До речі, всі найкращі готелі тут знаходяться на оточуючих лагуну маленьких острівцях, а не на головному острові. 

«Головна квітка цих островів – тіаре! Якщо дівчина носить його за лівим вухом – значить, вона зайнята, а якщо за правим, то вона вільна для нових стосунків. Тож не переплутайте!» – ділиться Настя цікавими подробицями про один з 118 островів Французької Полінезії, що утворився близько 4 мільйонів років тому після серії вивержень вулканів.

Тут немає «поганих» акул, на територію лагуни Бора-Бора припливають тільки рифові акули  якраз для того, щоб сховатися від білих, трохи перепочити і підкріпитися. Тож не втрачайте свідомість, якщо поруч пропливе акулка, можете навіть з нею поплавати!» – дає настанови мандрівниця. А ми вже вносимо цей острів у наш список місць must visit!

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: