Вікторія Тігіпко про Метта Деймона: “Поважаю його, дуже крутий!”
Цікавий нетворкінг в Давосі.
Н

а Всесвітньому економічному форумуі в Давосі селфі робили не лише брати Клички. Цікаву світлину показала й президент Одеського міжнародного кінофестивалю та співзасновниця інвестиційної компанії TA Ventures Вікторія Тігіпко. На фото вона позує з голлівудською зіркою Меттом Деймоном. «Давос віджигає, розширюємо networking. Matt Damon – поважаю його, дуже крутий!» – підписала спільне селфі Вікторія, яка бере активну участь у всіх заходах форуму та в Українському домі.

Актор прибув до Давосу в інтересах своєї благодійної ініціативи: Деймон – співзасновник компанії Water.org, що існує вже понад 25 років і бореться за доступ до чистої питної води для людей з усього світу.

«Це стосується всіх проблем крайньої бідності. Це дійсно стосується всього. Ви не можете вирішити жодну з цих проблем, про які ми говоримо сьогодні: гендерна рівність, зміна клімату, інші речі, – вода стосується всіх», – сказав він у своєму виступі. До речі, на сцену Деймон вийшов у чужому костюмі, який йому позичив партнер по Water.org Гарі Уайт. Річ у тім, що авіакомпанія Swiss Air загубила багаж актора, і в Давосі він був вимушений брати речі у друга. Що ж, і у зірок бувають звичайні людські проблеми!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: