Вілла першої леді: розкішний маєток Джекі Кеннеді виставили на продаж
На платформі Christie's за рекордні 65 мільйонів!
М

ожливість доторкнутися до історії нації тепер доступна як ніколи: на платформі Christie’s на продаж виставили віллу Martha’s Vineyard Джекі Кеннеді. Придбана в 1979 році за 1 мільйон доларів, вона наразі оцінена в рекордні 65! За неймовірний чек покупець отримає не лише особливу енергетику, мальовничі виноградники, але і двоповерховий маєток Red Gate у штаті Массачусетс площею 340 акрів із 5 спальнями та великою бібліотекою.

Придбавши ферму, Джекі дещо змінила планування вілли: за два роки реконструкції перша леді додала до території басейн, гостьовий будинок та відкритий тенісний корт. Також на території є два прісноводні ставки, город, ділянка з чорницею, елінг, сарай, два гаражі, мисливська хатина, складське приміщення, будинок доглядача з трьома спальнями та апартаменти для гостей чи персоналу з двома спальнями.

Сподіваємося, що нова сім’я буде дорожити цим місцем, як і ми протягом останніх чотирьох поколінь!

61-річна донька Джекі Керолайн пояснила у своєму офіційному зверненні, що ця власність є «ідеальним вираженням романтичного й авантюрного духу її матері». Особливе місце маєтку — дикий пляж на узбережжі Атлантичного океану, де родина полюбляла прогулюватися.

 

Джекі та Керолайн Кеннеді, 1980

У своїй заяві Керол також детально розказала про ставлення матері до цієї мальовничої локації. «Дюни, пляж та зелені пагорби Аквіни допомогли їй створити власний світ, у якому вона була частиною природи, у гармонії зі своєю сім’єю та друзями і, що найбільш важливо, поряд з улюбленими книгами. Вона навіть побудувала казковий будиночок на дереві для своїх онуків!

Сорок років тому моя мати закохалася в це місце. Це був надзвичайний період життя, але час невпинно йде далі. Сподіваємося, що нова сім’я буде дорожити цим місцем, як і ми протягом останніх чотирьох поколінь».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: