«Він бив, ґвалтував і катував»: Мерілін Менсон нарешті відповів на жахливі звинувачення
Як з’ясувалося, музикант шантажував своїх коханих, погрожував їм і домагався.

2021-й розпочався з моторошних звинувачень, висунутих проти Меріліна Менсона. Його колишня кохана, акторка Еван Рейчел Вуд заявила, що була «рабинею». Музикант усіляко знущався з неї, принижував, домагався, маніпулював, слідкував і забирав телефон.

Дівчина вирішила не мовчати, адже, на її думку, Менсон навряд чи зупиниться. Як запевняє Вуд, музикант продовжить спотворювати життя інших дівчат. Поки зірка бурлеску Діта фон Тіз зберігає мовчання (вона була у стосунках з музикантом майже 7 років), Еван підтримали його інші колишні кохані.

Усі як одна вони розповіли, що на етапі знайомства Менсон був дуже романтичним. Мерілін підкорив своєю «чуттєвістю і піклуванням», а от після — шантажував, бив, розпочинав моторошну вендету, що нерідко закінчувалися кровавими таємничими обрядами і парними татуюваннями.

Одна з дівчат стверджує, що, перебуваючи у наркотичному і алкогольному сп’янінні, Менсон не давав їй дівчині, погрожував розбити обличчя битою, відправляв її інтимні фото своїм друзям.

Мерлін Менсон і Діта Фон Тіз

 

Когось він ґвалтував, комусь (за погану поведінку) — безжалісно підпалював шкіру! Ба більше, музикант забороняв дівчатам спілкуватися з друзями і родиною й тримав під контролем їхні акаунти в мережі.

Деякі жертви були настільки залякані, що навіть перебували на межі самогубства. Свою підтримку жертвам висловила й акторка Роуз Макговен, яка була нареченою Менсона. «Я пишаюся сміливість Еван розповісти про це», — зазначила вона.

Мерілін Менсон і Роуз Макговен

Менсон вже прокоментував звинувачення — його відповідь була виваженою і дуже короткою. Гучні заяви жінок рокер назвав «жахливим спотворенням реальності», мовляв, усі дівчата були згодні на подібні інтимні відносини і все відбувалося за їхнім бажанням.

«Моє мистецтво і моє життя вже давно притягують до себе суперечки і розбіжності. Але ці заяви про мене — жахливе спотворення реальності. Мої особисті відносини завжди були повністю узгоджені з моїми партнерами-однодумцями».

Менсон і Діта фон Тіз

Тим часом представники лейблу Loma Vista заявили, що зупиняють співпрацю з рокером і не планують підтримувати його черговий альбом. Працювати із ним у майбутньому вони також не збираються.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: