«Він мені погрожує, я більше не буду мовчати!»: Сніжана Онопко вимагає розлучення
Ексклюзивні коментарі супермоделі про зраду, домашнє насильство та неможливість дійти компромісу з чоловіком Миколою Щуром.

Всесвітньо відома модель Сніжана Онопко знаходиться на межі розлучення із бізнесменом Миколою Щуром після 10 років шлюбу. Як відомо, дівчина вже не вперше має намір розійтися, проте цього разу налаштована рішуче і хоче офіційно розірвати стосунки. Останньою краплею стало те, що після чергової сварки чоловік побив Сніжану та її маму в спільному будинку, розташованому у передмісті Києва.

Як відомо, чоловік Сніжани вже був засуджений, проте, попри минулі помилки, дівчина йому ніколи не дорікала і завжди підтримувала.

Весілля Сніжани та Миколи у 2011

«Я виплачувала його борги, вірила у те, що він не зраджує, та виправдовувала у критичних ситуаціях, навіть коли він піднімав на мене руку. Це відбувалося постійно. Діставалося, до речі, і водіям, і персоналу — словом, усім», — коментує дівчина.

Фото із басейна, що розташований у заміському будинку

А днями модель впевнилася у тому, що у чоловіка є коханка, яка наразі проживає разом із ним у заміському будинку, що належить безпосередньо Сніжані та Миколі. Буднок вони, до слова, будували удвох протягом дев’яти років спільного життя.

«Донині я була готова якнайшвидше розлучитися і забрати два автомобілі, серед яких і Rolls-Royce, куплений за мої особисті кошти, після чого більше ніколи не зустрічатися з цим чоловіком.

Проте, коли я побачила, що інша жінка проживає у моєму будинку, плаває в моєму басейні та користується моїм посудом, вирішила наполягати на правовому розподілі майна.

Однак поки що він не має наміру давати розлучення, ба більше, погрожує мені».

Фото із Instagram нової дівчини Миколи Щура, як зазначає Сніжана

Сніжана також надала нам світлини з Інстаграм-сторіз нової коханої свого чоловіка, яка проводить час у їхньому спільному будинку. Наразі, незважаючи на регулярні погрози з боку Щура, дівчина шукає юридичні шляхи розірвання шлюбу.

Сніжана за кермом Rolls-Royce

Сніжана з одним із домашнім улюбленців

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: