Він не лише Джокер: Гоакіну Феніксу — 45!
Видатні стрічки пуерторіканця.
«

Я завжди відчуваю щось на кшталт роздратування з приводу своєї останньої роботи — якою б вона не була. Саме тому я продовжую і продовжую зніматися в нових фільмах. Просто намагаюся виправитися, ось і все», — заявляє іменинник Гоакін Фенікс, чергова робота якого — «Джокер», —  гадаємо, не є винятком. 

Що ж до попередніх кіноробіт актора, то варто згадати стрічки «Гладіатор», «Не хвилюйся, він далеко не піде» та «Тебе тут ніколи не було». В добірці найкращих є й «Готель «Руанда», і «Марія Магдаліна». На честь іменинника JS згадує ще 3 видатні стрічки з багатої фільмографії Гоакіна.

Кадр з фільму «Марія Магдаліна»

„ Створення кіно — це мистецтво маніпулювання. “
Гоакін Фенікс
актор

Кадр з фільму «Тебе тут ніколи не було»

«В кіно ти маніпулюєш погодою і створюєш дощ, коли він тобі потрібен. Ти маніпулюєш акторами, і сам як актор маніпулюєш своїми почуттями, щоб вони співпали з тими, які, як тобі здається, є у твого персонажа».

«Фатальна пристрасть»


Фільм був показаний на Канському кінофестивалі 2013 року в межах основної програми, а компанію актору склали Маріон Котійяр та Джеремі Реннер. Чудова історія про пристрасть, зраду та Нью-Йорк початку 20-років минулого сторіччя.

«Вона»


Фантастична мелодрама Спайка Джонса зі Скарлетт Йоганссон, Емі Адамс, Руні Марою і Олівією Вайлд у головних ролях. Національною радою кінокритиків США стрічка визнана найкращим фільмом 2013 року, а Американська кіноакадемія відзначила картину премією «Оскар» за найкращий оригінальний сценарій.

«Я все ще тут»

Наразі єдина стрічка, де Гоакін зіграв самого себе. У жовтні 2008 року актор оголосив, що залишає акторську кар’єру, нібито, щоб цілком зосередитися на музиці, адже «хіп-хоп тепер його мета». Тоді ніхто й гадки не мав, що ця заява стала першою в ланцюжку постановочних подій, покладених в основу картини. Про жарт здогадалися вже на прем’єрі роботи на 67-му Венеціанському міжнародному кінофестивалі 6 вересня 2010 року.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: