«Віра допомогла мені»: нова фотосесія та інтерв’ю Бреда Пітта
Про кіно, власну безпеку та молодь.
О

станнім часом Бред Пітт дає все менше інтерв’ю, а якщо це робить, то зазвичай у дивних місцях. Наприклад, у мальовничому пулхаусі неподалік від Пасадени, де відбулася зйомка для нового номера GQ.

Актор не розповідає про особисте та остерігається тем, що стосуються колишньої дружини Анджеліни Джолі, але зізнається, що саме віра в Бога допомогла йому пережити темні часи. «У мене завжди були питання до релігії, але віра завжди мені допомагала. Коли я став жити один, то відійшов від неї та почав називати себе агностиком, а потім навіть атеїстом. Це було щось на кшталт бунту. Потім я почав знову вірити», — поділився актор, додаючи, що наразі це є для нього головним важелем в житті.

З ким і як я проводжу свій час — це стало для мене набагато важливішим!

«Коли людина дорослішає, вона стає краще усвідомлювати час. Стає більше досвіду, як хорошого, так і поганого. І що цікаво, власні виграші і програші з віком більше не здаються перемогами або втратами. З ким і як я проводжу свій час — це стало для мене набагато важливішим. Час має вагу».

Бред наразі особливо переймається щодо приватності, розмірковуючи про безпеку власного будинку в Лос-Анджелесі. Різні міста, як він відчуває, є практично закритими для нього. Наприклад, Нью-Йорк: «Мені завжди там було важко. Усюди лишень одні папараці. Я не можу мати там простір чи особисту свободу».

Пітт визнає, що вибір зіграти в тому чи іншому фільмі стає все більш особистим, з огляду на його довгу кар’єру. «Понад 15 останніх років я запитую себе: «Що саме я можу донести цією роллю, чого не може зробити хтось інший?».

Я розмірковую, чи є у сучасного кіно майбутнє, що через роки матиме сенс.

Йдеться про те, щоб привнести мій особистий досвід, мій особистий гумор, мої проблеми і мої особисті страждання. Коли я дивлюся на (Крістіана) Бейла або (Тома) Гарді, я розумію, що не можу зробити те, що вони роблять. Але я хочу зробити те ж саме вже з мого боку. Лео і я днями розмовляли. Я розповів йому, що досяг певного моменту в кінці 90-х або на початку 2000-х. Тоді я зрозумів, що переслідую цікаві ролі, але мені не вдавалося жити настільки цікавим життям, як я думав».

«Молодь сьогодні поглинає так багато інформації, і, здається, їй подобається дивитися щось швидкісне. Зараз у молоді немає необхідності сидіти дві години, щоб подивитися фільм. Вони вважають за краще переглянути серіал, а потім піти кудись чи зайнятися чимось іншим. До речі, я більше не в шоці, коли запитую 20-річного: «Ви бачили «Хрещеного батька», а у відповідь чую «Ні». А «Пролітаючи над гніздом зозулі»? І знову — «Ні». Я розмірковую, чи є у сучасного кіно майбутнє, що через роки матиме сенс».

Протягом багатьох років, коли журналісти запитували Пітта про славу, він проводив одну й ту саму аналогію, описуючи себе «як самотню газель на рівнині»: «І тигри, ви знаєте, вони там. Вони в траві. А ти втратив стадо. Ти більше не пов’язаний зі стадом. Це повна втрата конфіденційності. І на тебе полюють. Я завжди розповідаю саме цю аналогію. Особлива суміш самотності, страху і відчуття постійного спостереження».

Фото: Lachlan Bailey/GQ

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: