Віра у світло: переглядаємо лукбук NADYA DZYAK FW 23/24
Бренд уперше використав денім.

Нова колекція є втіленням ДНК NADYA DZYAK: плісовані, геометрично викладені, прозорі волани та об’ємні квіти. У колекціях завжди багато різних фактур. Дизайнерка Надя Дзяк надає перевагу поєднанню прозорої органзи із щільними фактурами, адже це як гра протиріч — світла і темряви. «Я дуже люблю деформацію тканин – плісе та викладені із них візерунки, — я ніби малюю ними. У новій колекції ми зробили об’ємні, стьобані вручну, теплі куртки-бомбери, декоровані 3D-квітами. Також ми вперше попрацювали з новим для нас матеріалом — денімом. Джинси CUT OUT розробили разом зі стилістами Софією Горобець та Анастасією Олійник і доповнили їх джинсовим топом-корсетом з об’ємною квіткою», — розказала дизайнерка.

У колекції багато трикотажних виробів: асиметричні боді з плісованими деталями, які тримають форму і викладаються у геометричні орнаменти, та несподівано відрізані асиметрично покроєні штани. Кроптопи-бюстьє з фірмовими прозорими воланами, а також невагомі, ніби з повітря, рукавички. Звичайно, у колекції є також переосмислені класичні прозорі бестселери у чорному, червоному та бежевому кольорах.

Нову колекцію представлять 1–6 березня в Парижі у VETEMAZE showroom. «Я пишу цей пресреліз, слухаю промову нашого президента Володимира Зеленського у Британському парламенті і маю відчуття, що в мене виростають крила, крила віри у нашу перемогу. Ми будемо працювати, жити, створювати нові колекції, шити красиві сукні, кожен на своєму місці робити все для нашої перемоги. І завжди пам’ятатимемо його найважливіші слова: ‘Life Will Win Over Death. Light Will Win Over Darkness’», — поділилася Надя Дзяк.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: