Вірджил Абло, Кім Джонс, сестри Олсен та П’єрпаоло Піччолі: номінанти CFDA Awards 2020
Шорт-лист, а переможці будуть відомі вже у вересні.
П

андемія, звісно, зіграла свою роль і змінила ставлення брендів до фешн-індустрії, але деякі модні традиції залишаються незмінними. Так, Рада дизайнерів Америки вчергове визначила найкращих та оголосила номінантів на премію CFDA Awards-2020.

Мері-Кейт та Ешлі Олсен

Цьогоріч у списку Том Форд, засновниці бренда The Row сестри Олсен, креативний директор Valentino П’єрпаоло Піччолі, креативний директор чоловічої лінії Louis Vuitton Вірджил Абло, бельгійський кутюр’є і засновник однойменного бренду Дріс ван Нотен, а також креативний директор Dior Men Кім Джонс, італійська дизайнерка Міучча Прада та креативний директор Bottega Veneta Даніель Лі.

П’єрпаоло Піччолі

Цікаво, що в категоріях відбулися деякі зміни. Відтепер не буде номінацій Fashion Icon та «Позитивні зміни», але будуть додані дві нові: Global Women’s Designer of the Year та Global Men’s Designer of the Year.

Дріс ван Нотен

Відомо, що переможців вшанують у вересні під час Тижня моди в Нью-Йорку, яка цього разу пройде у скороченому форматі. Минулого року
представники модної індустрії на чолі з незмінною редакторкою американського Vogue Анною Вінтур вшановували найкращих дизайнерів у ресторані Cipriani.

Вірджил Абло

Тоді головну нагороду та право на річний учбовий курс від членів CFDA отримав 25-річний Крістофер Джон Роджерс із Брукліна. Дизайнер також отримав грошову винагороду в розмірі 400 тисяч доларів. Ведучими вечора стали Палома Ельсессер, Алтон Мейсон та вагітна plus-size модель Ешлі Грем.

Даніель Лі

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: