Viva Italia: канікули Джейсона Стейтема та Роузі Гантінгтон-Вайтлі
Зворушливе фото на честь Дня батька, пляжні образи моделі, відпочинок на яхті і не тільки.
У

сі шляхи ведуть до Італії! Середземномор’я вабить до себе зіркових туристів — і не дарма! Посмакувати пастою та піцою, відвідати історичні локації й побачити мальовничі краєвиди цього року вже встигли Кендалл Дженнер, сестри Хадід, Ума Турман та Кейт Гадсон. А нещодавно Джейсон Стейтем та красуня Роузі Гантінгтон-Вайтлі  також вирушили до цієї країни, аби насолодитися кліматом та гастрономією.

Перші світлини з відпочинку були за традицією опубліковані у приватному джеті. «Найкраща вечеря», — продовжила спамити модель, додавши у галерею тарелю із соковитою полуницею.

Тема їжі в Італії є особливою, тож не залишився у таємниці й улюблений ресторан пари — Lo Scoglio, що у Нерано. Згодом з півострова родина перемістилася на Капрі.

«Viva Italia», — засмагає модель на яхті, не забуваючи про мережу.

І якщо дотримуватися правил правильного харчування Роузі перестала, додавши до раціону напій Лімончелло, пасту та фрукти — суцільний cheat meal, то от власний характерний стиль в образі залишила незмінним. Спокійна гама з пастельних відтінків була сформована завдяки брендам Saint Laurent та Hunza G.

Роузі досить рідко публікує фото сина та Джейсона в мережу, тож лаконічна світлина з обома на День батька була тепло сприйнята фанами моделі. Виділяється фото з-поміж інших не лише кольором, але й лаконічним підписом «Моє серце» та кількістю лайків — майже півмільйона.

 

 

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: