Viva la Cuba! MONATIK про подорож до Гавани
«Чудові мучачос і чікас бонітас!»

Вже кілька днів ми спостерігаємо за подорожжю Дмитра Монаткіа колоритною Кубою. Співак вирушив до Гавани з дружиною та своєю незмінною командою, а навіщо – він розповів JS, поділившись купою крутих світлин. 

Для мене Куба — альма-матер танцю. Це саме та країна, по венах якої біжить неприборканий рух і нескінченний фрістайл, гаряча імпровізація в кожному погляді. Саме так я думав весь час, поки не побував на Кубі. Все виявилося набагато спекотніше!

Коли ми починали роботу над піснею «Кожен раз», я попросив у нашого улюбленого режисера Таню Муіньо її особисті відео-архіви з Куби. Ми хотіли витягти звук з відео і розкроїти його на семпли для аури і атмосфери, адже вже тоді було зрозуміло, що в пісні є кубинська іскринка та ритм.

Це саме та країна, по венах якої біжить неприборканий рух і нескінченний фрістайл, гаряча імпровізація в кожному погляді.

Таню — кубинка. До 5 років вона жила там, а більша частина її сім’ї досі живе у Гавані. Ми мали честь і радість познайомитися особисто – приголомшливі, відкриті й дуже веселі люди. Чудові мучачос і чікас бонітас!

На тиждень ми забули про Інтернет. Ми давно стільки не говорили одні з одними!

Пісня «Кожен раз» сама підказала нам локацію для зйомок відео, й ми незмінною і улюбленою командою, не довго думаючи, зібралися і полетіли ловити кадри спекотних ритмів Гавани.

На тиждень ми забули про Інтернет. Ми давно стільки не говорили одні з одними! Гаджети включалися виключно тоді, коли потрібно було відобразити момент. Я зловив себе на думці, що геть-чисто забув, як це прекрасно, коли всі очі дивляться одні на одних. Всі уважно слухають, багато сміються і, звичайно ж, танцюють. Такою я запам’ятав Кубу. Саме такий настрій ми постараємося передати людям в нашій ювілейній 10-ій спільній роботі з Таню Муіньо, Микитою Кузьменком та Денисом Стульніковим.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: