«Вкрай образлива помилка»: Наомі Кемпбелл стала на захист темношкірих моделей
У контексті скандалу навколо статті в журналі ELLE Germany.
Ч

ерговий номер ELLE Germany вмить став популярним. І, на жаль, не через яскраву обкладинку чи змістовне наповнення. Хвилю обурення редакція отримала через доволі сексистську статтю Black is back, до того ж модель Наомі Чін Віно автор помилково ідентифікував як Джанай Фурман. Журнал вже встиг вибачитися, але на цьому обговорення болючого питання не закінчилося: до дискусії на скандальну тему долучилися відомий акаунт Diet Prada, що висвітлює курйози в світі моди, та супермодель Наомі Кемпбелл

 

«Це, безумовно, стало для нас уроком, і ми глибоко шкодуємо, що наш матеріал став образливим. Було помилкою використовувати подібний заголовок, який сприйняли так, ніби чорношкірі люди є своєрідним модним трендом. Зрозуміло, ми цього не хотіли, і ми шкодуємо, що проявили недостатньо педантичності й уваги щодо можливого неправильного тлумачення. Ми також зробили помилку, підписавши модель Наомі Чін Вінг як Джанай Фурман. Ми про це також шкодуємо і приносимо свої вибачення», — йдеться в заяві головного редактора Сабіна Недельчева.

Тим часом Наомі Кемпбелл у своєму Instagram закликала проявляти повагу до темношкірих моделей та зазначила, що помилка глянцю є «вкрай образливою»: «Я численну кількість разів повторювала й нагадувала, що ми не тренд. Робіть вашу справу з повагою. Елегантно! Будьте чутливими! Дуже розчарована, якщо не сказати більше».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: