Володимир Кличко гнівно відреагував на побиття екс-нареченої Гайден Панеттьєрі
Бойфренд-аб'юзер, мабуть, забув, хто колишній його дівчини.
В

же кілька місяців в американському суді розглядається справа про побиття колишньої нареченої Володимра Кличка Гайден Панеттьєрі її бойфрендом Брайаном Гікерсоном. Як повідомляє видання RadarOnline з посиланням на інсайдера, Кличко теж не залишається осторонь й дуже лютує через цю прикру ситуацію.

Гайден Панеттьєрі та Брайан Гікерсон

«Володимир дуже розлютився, коли дізнався про це. Вони можуть знаходитися далеко одне від одного, виховуючи спільну дитину, але він ніколи не залишиться осторонь, хтось заподіяв шкоду матері його дитини», – цитує RadarOnline невідомого інсайдера. І додає: Кличко почав зв’язуватися з Панеттьєрі ще в травні, після того, як Гікерсон був заарештований за звинуваченням у скоєнні тяжкого побутового насильства. Спортсмен, який зараз разом із дочкою живе в Україні, вже найближчим часом планує відвідати США та переконатися, що з матір’ю його дитини все гаразд.

Володимир Кличко та Гайден Панеттьєрі

Нагадаємо, що інцидент трапився на початку травня. Гікерсон побив Панеттьєрі, залишивши на її тілі численні синці, а також розбив їй ніс. Його заарештували, але пізніше відпустили під заставу й заборонили наближуватися до Гайден ближче, ніж на 90 метрів. Нещодавно відбулося слухання суду з цієї справи, тож тепер екс-коханому акторки загрожує позбавлення волі до 4 років. Остаточний вирок буде винесено через два тижні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: