Підтримую лікарів
Володимир Кличко, Настя Каменських та сім’я Вороніних: вихідні джетсетерів
Активний спорт, День батька та урочисте вінчання.
Н

астя Каменських полюбляє проводити вихідні активно, а найулюбленіший спосіб рухатися для неї – кататися на самокаті, зазначила співачка.

Здійснилася дитяча мрія телеведучого Юрія Горбунова: разом з дружиною Катериною Осадчою він відвідав концерт культового рок-гурту KISS на НСК «Олімпійський».

«Нарешті знайшов водичку, де можна «осідлати» хвилі, а Шеннон Бріггс не буде псувати мені задоволення», – пожартував Володимир Кличко, розсікаючи хвилі Дніпра на вейкборді й зафіксувавши це на відео. Напевно, спортсмен все ще не забув витівку Бріггса у 2014 році, через яку впав з дошки у воду.

Тим часом у Будапешті Олександр Шовковський з коханою Мариною Кутєповою зустріли компанію друзів, серед яких був і син Софії Ротару, музичний продюсер Руслан Євдокименко. Саме він зробив селфі на пам’ять.

А ось олімпійська чемпіонка Лілія Подкопаєва проводила уїкенд на узбережжі Одеси.

А телеведуча Леся Нікітюк ніжилася на сонці на території київського Queen Country Club.

Василіса Фролова намагалася віднайти у своєї собаки задатки ньюфаундленда, але сподівання телеведучої були марні – маленька Ліза аж ніяк не хотіла вчитися плавати.

Засновниця благодійного фонду «Велике серце» Шура Олійник на власному прикладі продемонструвала переваги ранкового пляжу – крім неї, на ранковому іспанському узбережжі не було нікого. Раннє пробудження того варте!

Футболіст Андрій Воронін цього уїкенду взяв участь в одеському матчі в пам’ять зірки «Чорноморця» Іллі Цимбалара – його прихильником Андрій був з юнацтва.

Тим часом дружина футболіста Юлія Вороніна відпочиває на сонячній Сардинії.

Зою Литвин потягнуло до коріння, а саме – до Греції. В родини засновниці «Освіторії» та кураторки Новопечерської школи існує легенда про грецьку прабабцю, яку дід привіз після Першої світової війни. І хоч генетичний тест довів, що в Зої лише 4% грецької крові, вона знаходить свої збіжності та схожість з історичною батьківщиною. Щонайменше – чудово там відпочиває, загоряючи в колі подруг на Міконосі.

Віта Кін провела вихідні, як завжди, – у подорожі. Цього разу дизайнерка насолоджувалася прохолодним розе неподалік від турецького Бодруму.

«Яхтсменів у цьому світі стало більше! Ми вже другий день на землі, але досі нас трохи хитає і підсвідомо хочеться набивати стаксель, встановлювати геннакер чи трошки підтравити гротошкот!»  – ось так справжнім капітаном себе відчув телеведучий Тимур Мірошнченко, взявши участь у справжній спортивній регаті.

Для екс-«динамівця» і мера Тбілісі та його дружини, дизайнерки Анукі Арешидзе, це був особливий та пам’ятний уїкенд: подружжя обвінчалося, через 11 років стосунків та 6 років офіційного шлюбу. Свято пройшло у передмісті Тбілісі.

Юна дочка Олі Полякової Маша – дівчина активна. Так, святковий уїкенд вона присвятила своєму захопленню – блогерству. Дівчина відвідала всеукраїнський фестиваль блогерів у Дніпрі.

Ярослава Гресь та Андрій Федорів разом із дітьми святкували День батька в Парижі. Дружина сказала бізнесменові чимало теплих слів.

View this post on Instagram

Сегодня день папы. Меня вырастили сразу два прекрасных папы и я буду всегда благодарна им за то, что каждый день чувствовала их безусловную поддержку и любовь. ❤️❤️ Твой отец оставил тебя совсем маленьким и тебя воспитал дедушка. Дедушка, которого ты называл папой. Всегда. Только его. Он стал тебе целым миром. Вселенной, в которой были вы двое, мама и пес Атос. Он стал тебе другом, наставником, путеводной звездой, учителем, твоим мастером Йодой. Он вырастил тебя умным и щедрым, добрым и легким. Очень веселым. Очень целеустремленным. Каждый вечер вы выходили гулять с собакой и он рассказывал тебе обо всем, что знал. Он дал тебе уверенность в себе, жадную любовь к жизни, много свободы и главное – он показал тебе, что такое быть невероятным отцом. Каждую минуту, каждую секунду, которую ты проводишь с нашими 4 детьми, я восхищаюсь тобой. У тебя всегда хватает сил на игру. Любую детскую шалость ты не пресекаешь, ты ее возглавляешь. У тебя всегда море терпения для ответа на любой вопрос от того, «почему шатаются зубы» до того, «был ли Троцкий плохим человеком». У тебя всегда в запасе веселая история для улучшения настроения, вдохновляющее напутствие для тех, кто потерял ориентир или просто получил 7 по математике, новый плейлист для совместного прослушивания. Я не знаю человека, который бы так любил своих детей. Всех одинаково. И при этом к каждому детскому сердцу находил свой золотой ключик. Мой @andriyfedoriv , с твоим днем. Нам так повезло с тобой! Спасибо! Я уверена, что папа и Атос очень гордятся тобою, как и прежде гуляя вечерами по бескрайним небесным лугам. ❤️. #деньпапы #деньотца #лучшееконечновпереди #loveiseverywhere #fathersday

A post shared by Yaroslava Gres (@yaroslavagres) on

Тим часом одна з найперспективніших українських моделей нового покоління Дар’я Хлистун відпочивала в Одесі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: